Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A html kódom egy része szürke,...

A html kódom egy része szürke, pedig nincs template hozzá kötve, miért és hogy lehet szerkeszthetővé tenni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Miva'?
2015. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, dreamweaverben akartam átírni egy kódban valamit, de a fele nem szerkeszthető, szürkén jelenik meg, mint amikor egy template kapcsolódik hozzá. De nincs hozzárendelve sablon. Hogy tudnám átváltoztatni, hogy szerkeszteni tudjam?
2015. febr. 7. 19:55
 3/10 A kérdező kommentje:
De ne mondjátok, hogy nyissam meg notepaddal, mert a végső célom az, hogy újra kapcsolódjon template-hez, de ne az a rész legyen szürke, ami most az, hanem egy másik rész.
2015. febr. 7. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Felejtsétek már el a Dreamweavert... Annyi jó igyenes(!) szoftver van erre a célra.
2015. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, akkor a kérdésem így hangzik, hogyan tudom a html kód egy részét egy meglévő template-hez kapcsolni?
2015. febr. 7. 20:00
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát van 30 oldal, amit ha meg akarok változtatni, elég ha a template-ben megváltoztatom és mindenhol megváltozik. Most pedig készítettem egy 31. oldalt, amit egy másik template-től szakítottam el, és szeretném hozzákapcsolni, ehhez a 30 oldalhoz, de nem tudom hogyan?
2015. febr. 7. 20:03
 7/10 anonim ***** válasza:
annyi jó ingyenes szoftver? jegyzettömb...
2015. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jegyzettömbbel hogyan tudom megoldani a problémát, tudna valaki a kérdésemre koncentrálni?
2015. febr. 7. 20:39
 9/10 A kérdező kommentje:
Most megváltoztattam jegyzettömbbel a kódot, de nem tudom úgy kimenteni, hogy a paragrafokban ne legyen az ékezetes magánhangzók helyén kockák. Tehát a jegyzettömb és a wordpad megváltoztatja a szöveg kódolását, hiába van ott, hogy utf-8, az ékezetes betűk onnantól nem jelennek meg!
2015. febr. 7. 20:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Elmenteni is UTF-8-ban kell.
2015. febr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!