Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mitől számít valaki juniornak?...

Mitől számít valaki juniornak? ( JAVA C C++ )

Figyelt kérdés
Többnyire Java érdekelne, most kezdtem el tanulni felsőoktatási körülmények között, és érdekelne, hogy milyen tudás az amitől egyáltalán el lehet menni keresni munkát? Mennyi idő vagy milyen alaptudás az ami kell, hogy egyáltalán te juniornak mondhatod magad és elmehess dolgozni ?

2015. febr. 26. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már az egyetem mellett szoktak dolgozni gyakornokként, majd ezt elvégezve felveszik őket juniornak. Gyakornoknak nagyon megéri menni, mivel nagyon sokat tanulhatsz valós problémákkal találkozva. Junior általában a frissen végzett diplomás akinek nincs tapasztalata. Kb három évig juniornak tekinthető az illető.
2015. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 2. félévben találkoztam először Java programozással (meg úgy az OOP-vel) és 4. félév után mentem el dolgozni egy céhez gyakornokként (szerencsére nem kávéfőzőnek vettek fel, most vagyok a 6. félévben, azóta is ott dolgozom).

Persze volt olyan szaktársam, aki 3. félév közepe táján ment el dolgozni (de ő már a középiskola során is részt vett open source fejlesztésekben, szóval addigra vágta a témát).


Ez igazából tőled függ. Mennyi energiát fektetsz bele, meg pontosan milyen terület érdekel.

2015. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*céghez
2015. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!