Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Borland C++-ban programozunk...

Borland C++-ban programozunk az egyetemen és fel akartam rakni gyakorlás céljából a gépre, el is indul minden de nem tudom a speciális karaktereket ({<>#. Stb. ) behozni. Hogy lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi történik, ha ezeket nyomod?


Tippek látatlanban:

1. A program beállításaiban minden CTRL+ALT+adott billentyű gyorsbillentyűt kapcsolj ki vagy állíts át. (Mivel az AltGR az tulajdonképpen CTRL+ALT.)

2. Ha ATI/AMD videokártyád van, akkor a CCC-ben kapcsold ki a gyorsbillentyűket.

2015. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha komolyan gondolod a programozast, akkor elso korben kudobod a billentyuzeted, veszel egy angol kiosztasut es a windowsban az angolt jelolod meg alapertelmezettnek.
2015. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a gyorsbillentyűt hol tudom kikapcsolni, mert ez volt nekem is eszemben, csak nem találtam meg sehol?!:)
2015. febr. 28. 19:01
 4/7 A kérdező kommentje:
gépészmérnök leszek, szóval nem most akarom elkezdeni a programozó karrierem:D csak hát ugye muszáj:) aztán eddig CodeBlocksba programoztam ami sztem sokkal értelmesebb volt, de most áttérünk a grafikus programozásra és azt elvileg a CodeBlocks nemtudja :D
2015. febr. 28. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:

2: attól még nem kell mindent angolra állítani, hogy jó legyen a Borland. Bár az angol kiosztás telepítése jó lehet.

[link]

Kérdező, Beállítások > Gyorsbillentyűk. Vagy a DOSBOX is segíthet.

2015. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
felraktam a dosbox alatt is, de ott meg a ; nem működött :S vmi ötlet? :) már nemtok mit kitalálni :D letöltöttem egy csomó félét és mindegyiknél más volt a baj :D
2015. márc. 4. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ötlet? Pl. hagyd a fenébe, és keress egy normálisabb IDE-t, amit nem 20 évvel ezelőtti gépekre írtak.
2015. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!