Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan hozok létre egy addont?...

Hogyan hozok létre egy addont? (több lent)

Figyelt kérdés
Hogy tudok egy olyan addont csinálni hogy pl felmegyek a facebook ra és ugye megnyitom a console-t nincs benne semmi, de pl beírom hogy console.log(5 + 6); akkor kiadja az eredményt hogy 11. De én az nélkül akarom hogy én nekem keljen beírni. pl ha felmegyek a facebookra és akkor megnyitom a consolet már ott van hogy a javascript lefutott console.log(5 + 6); eredmény 11

2015. márc. 10. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre felesleges addont írni. Chrome-ban beírod a címsorba, hogy =5+6 és kidobja, hogy 11.


Meg ez tipikusan nem is addon feladat. Csinálsz egy sima HTML lapot, rajta egy beviteli mezővel, amit JS-el kiértékelsz és kiírod az eredményt akár egy HTML tag-be, akár alert-be, akár a konzolra, ahova jólesik.


Addon fejlesztéshez amúgy célszerű (1) megnevezni a böngészőt (2) használni a keresőt ("<böngésző> plugin tutorial").

2015. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne privátozzunk, más is segíthet.


> Helló, itt a lényeg azon van hogy egy olyan oldalon mint pl a facebookon lefusson a saját javascriptem.. és azért kéne addonba mert pl felrakom vagy 20 gépre és automatikusan ha felmegy valaki az fbre akkor az addon mindig fusson le pl egy adott gombnyomásra


Ez teljesen más megvilágításba helyezi a dolgot. GreaseMonkey/TamperyMonkey bővítményekkel ismerkedj meg. Pont az a lényegük, hogy a megadott weboldalakba megadott JS szkripteket injektálnak.

2015. márc. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké :) utána nézek köszi
2015. márc. 10. 18:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezzel elég könnyen meg is oldottam :) nem nehéz köszi még egyszer
2015. márc. 10. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!