Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Gyűjtemény jelenik meg a...

Gyűjtemény jelenik meg a listboxban, miért?

Figyelt kérdés

Éppen egy winformsos adatbázis kezelőt csinálok, és file beolvasásás után amikor hozzáadom a listát a listboxhoz, ott csak a "(Gyüjtemény)" jelenik meg az elemek helyett. Mi lehet a hiba?

Model:

pastebin com/dwAbNu3B

FileDAO:

pastebin com/rkaMrbVd

Form1:

pastebin com/uQKxH33R

(bocsi, hogy így linkeltem, de az oldal valamiért nem engedi rendesen)



2015. márc. 11. 00:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges két kollekciót kezelni, hasznalj a listBox helyett ListView-t ott betudod allitani tablzat, lista formajaban es annak a kollekciojaba rakd az adatokat.

Ugye annak lesz Items kollekcioja es SubItems kollekcioja is

Az elso tulajdonsag kerul az Itemsbe a tobbi a SubItemsbe.

Miutan ellenorzod a szovegmezok kitolteset utana egyszeruen a gyartot a lista.Items kollekcioba rakod a tobbi tulajdonsagot pedig a lista.SubItems kollekcioba

Kulonbozo nezeteket lehet valasztani a ListViewnal, azt valaszd, amelyik a tablazatszeru format adja...

En is csinaltam regebben egy Recepcios Programot, Jet adatbazissal es a ListView vezerlot hasznaltam, ha nem ertesz valamit nyugodtan irj.

2015. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!