Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha megvan az ötlet, de nincs...

Noro9 kérdése:

Ha megvan az ötlet, de nincs tudás, hogy álljak neki az alkalmazás ( android, IOS) megvalósításához?

Figyelt kérdés
Van néhány ötletem, utána néztem, nincs hasonló sem a piacon. Milyen lépések vannak, milyen költségek? Keressek egy fejlesztő csapatot?, védessem le? és egyéb fontos részletek.

2015. márc. 12. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Első körben csinálj piackutatást, hogy kiderüljön, valóban jó ötlet-e, és lenne-e rá igény, vagy csak a hirtelen lelkesedés miatt érzed így.
2015. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezd el gyűjteni a milliókat.
2015. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az attól függ mennyire bonyolult és összetett az ötleted. Egy fejlesztő vagy egy fejlesztő csapat, esetleg különböző outsourcing oldalakon nézz körbe, hogy hasonló méretű projektekért mennyit kérnek.


Egy ötletet nem tudom, hogy le lehet e védeni, nézd meg az alkalmazásokat , egy befut és jön 1000 klón más néven, ami egy kicsit eltér vagy kicsit sem. Ha nem annyira bonyolult, akkor dolgozd ki részletesen és a netről szerezz tudást az elkészítéséhez és csináld meg magad.

2015. márc. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!