Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Üdv, szükségem lenne egy kis...

Üdv, szükségem lenne egy kis segítségre!?

Figyelt kérdés
Abban szeretném segítségeteket kérni, hogy tudnátok e linkelni vagy bármi segítséget adni ezzel kapcsolatban: az érdekelne, hogy pl. van egy megírt programom C-ben (pl másodfokú megoldóképlet) és ezt szeretném megcsinálni egy programként (exe), ahol csak beírom a,b,c értékét rákattintok, hogy számol és kiírja az értékeket. Tehát nem parancssoros a bevitel és kiírás, hanem "grafikus".
2015. márc. 19. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

"hanem "grafikus"" GUI - Graphical user interface


[link]

[link]

[link]


és van még sok más

2015. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SimkoL ***** válasza:
Ilyenre gondolsz ? [link]
2015. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha SimkoL -on múlik lassan eltűnnek a programozói álláshirdetések és jönnek a gyakorikérdésekre a munkáltatók :D
2015. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pontosan ilyenre gondoltam :D tudnál benne segíteni? :D
2015. márc. 20. 13:50
 5/5 SimkoL ***** válasza:

Elnézést, de falusi paraszt vagyok és talán most lesz normális netem, a mobilnettel csak küszködöm, ezért nem reagáltam időben.

A pár soros program csak 'ujjgyakorlat' volt, ettől még nem leszek keresett :), én sem csinálok meg mindent 'pusziért' és sajnos csak 5-6 nyelvhez értek, legfőképpen a Pascal alapúakhoz - Pascal, Lazarus, Delphi !, de talán a C# is idesorolható - aki tudja miért az kap tőlem valamit :)

2015. márc. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!