Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tanulhatnám meg teljese...

Hogyan tanulhatnám meg teljesen kezdőként programozás (t) (alapjait)?

Figyelt kérdés
Hol és mivel kellene elkezdenem?Esetleg egy hasznos tankönyv?
2015. márc. 22. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol és mivel próbálkoztál?
2015. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy teljesen kezdő vagyok.
2015. márc. 22. 08:24
 3/7 anonim ***** válasza:

választasz egy programozási nyelvet(majd ajánlanak neked itten többet is(python, c#, java stb.))


aztán interneten keresel könyvet hozzá, youtubeon nézel videót hozzá, keresel valami leírást h. stb.

2015. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdem, hogy hol és mivel próbálkoztál, mert miután rákerestem, hogy "programozás alapjai", elég sok használható találatot kaptam. Kezdd akkora elhivatottsággal, ami bőven elég google segítségével tájékozódni!
2015. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

[JAVA] A teljes első kötete a könyvnek (igen baromi régi),de TALÁN még releváns és az alapokhoz elég( meg úgy is ez a "mainstream" most ).

Amúgy meg több kilónyi dolog ott csücsül youtube-on...., vagy stackoverflown, stb.

2015. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen kezdőként, ha a Java mellett döntesz, akkor Werner Zsolt Java Gyorstalpalóját ajánlom - abszolút laikusoknak íródott. Ennek megfelelően komoly tudásod nem lesz belőle, de az alapokhoz, kiindulási pontnak elég.
2015. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha Java, akkor Bruce Eckel - Thinking in Java. Leginkább attól függ, hogy pontosan mit szeretnél csinálni/milyen téren szeretnél később elhelyezkedni.
2015. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!