Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen sorrendben vannak a...

Milyen sorrendben vannak a suli Programtervező informatikus szak szerint? Hol a legjobb? hova ne menjek?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségi és biztos vagyok benne, hogy programtervező informatikus szakra szeretnék menni, emelt infót is teszek majd, és megy is a programozás:) jó kis c# :3 Na de a kérdésem annyi hogy milyen sorrendben vannak ezek a sulik ? a legjobbtól a legrosszabbig? Egerben az Eszterházi-n milyen? nem sokat hallottam róla :\ (amúgy helyszínben mindegy, minden távol van, mindenképp koli vagy albérlet lesz:) )

2015. márc. 27. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
ELTE IK, aztán BME viszi a prímet. Legjobban akkor jársz, ha ez a kettő közül választasz (persze az Elte jobb, mert én is odajártam :P )
2015. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

BME-n tudtommal nincs PTI.

Nézelődj a felvin is.

2015. márc. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy tudom hogy BMI-n nincsen. Viszont ELTE-re azt mondják hogy nagyon erős ott a matek, viszont hát abból jóval gyengébb vagyok, bele lehet ebbe szokni, sok tanulással? Mármint, még középsuliba is 3 - 4 között vagyok matekból, infótanárom azt mondta hogy a logikám egy 5 ös matekost tükrözne , de de egyszerűen (igaz nem szoktam tanulni rá) ilyen hülye számítások nem mennek :D
2015. márc. 28. 07:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont, hogy az ELTE vs. SZTE a legerősebb PTI-ben.

ELTE-n a matek, SZTE-n pedig a számítástudomány erős.


Azt tudom (mivel én is PTI-s vagyok SZTE-n), hogy SZTE-n az átlag BSC képzési idő 5-6 év a 3 éves szak. Ritka számban mennek, azok akik elvégzik 3 év alatt. :D Nem egy embert ismerek aki még 2010-ben jött és még nem végzett. Én a 3. évemet taposom, és minimum +1 évig leszek még itt.

2015. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Ismerek olyan embert is, aki 3-asnál rosszabb jegye nem volt, és ő se végzi el 3 év alatt. Azért ha van 9-10 tárgyad, akkor belehet sokallni, inkább későbbre teszel párat.

2015. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!