Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual studioban keszitetem...

Iceymester kérdése:

Visual studioban keszitetem egy programot es de ezel meggyult a bajom lehet ezel kezdeni valamit? Reszleteseben lejebb

Figyelt kérdés
egy kep feltoltes problemaba utkoztem azt szeretnem hogy rakatintok egy gombra a programon belul es menyit egy ablakot amiben kivalasztom a kepet es utana meg feltolti nekem a kepet a kepmegoszto weboldara az oldalrol kimasolja a bb linket es beileszti egy textboxba nemtudom ha ez megolhato e barmelyik kepmeoszto webolalal kosz elore is a valaszokat

2015. ápr. 1. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mintha ellenségként tekintenél a hosszú mássalhangzókra.
2015. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 SimkoL ***** válasza:
'Visual studioban keszitetem egy programot' talán részünkről itt van a pont.
2015. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
jo kosz valami ertelmesebb valasz a problemaval kapcsolatban nem kioktatast kertem
2015. ápr. 1. 18:11
 4/14 anonim ***** válasza:
Minden rosszindulat nélkül, amíg egy kép kiválasztása gondot okoz ne ehhez hasonló dolgokat próbálgass, mert sosem lesz sikerélményed még ha valaki le is írná hogyan kéne, mert nem értenéd meg. Kezdj el egy jó könyvet vagy az interneten tutorialokat nézegesd (ne a magyar videókat, mert... mert ne), és ahogy haladsz előre egyre bonyolultabb programokat fogsz tudni önállóan megírni.
2015. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

a kep kivalasztasa megy de utana a bb kod kimasolasaval akadt problemam mert a legtobb oldal javascriptet hasznal es ott nemtudom beallitani hogy mit is masoljon ki ezert is irtam ide kerdest

es amugy a videokat nezegetem es olvasgatam is rola tudom nemvagyok egy profi ebben de ha meglehetne oldani ezt valahogy vagy ha lene valami ravezetes megkoszonom

2015. ápr. 1. 18:21
 6/14 A kérdező kommentje:
oszeraktam egy progit es ez megegyszerusitene a felhasznalo munkajat
2015. ápr. 1. 18:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe programozik az, aki még magyarul írni sem tud?
2015. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 SimkoL ***** válasza:
'jo kosz valami ertelmesebb valasz a problemaval kapcsolatban nem kioktatast kertem' A Visual Studio nem egy programozási nyelv. Távolbalátók nem vagyunk, miket kódoltál, milyen nyelven senki sem tudja. Szívesen segítené(n)k ha értelmes kérdést írtál volna.
2015. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

For Each elem As HtmlElement In wb1.Document.GetElementsByTagName("button")


If elem.GetAttribute("class") = "Upload It!" Then

'Check even the text if you want

If elem.InnerText = "upload" Then

elem.InvokeMember("click")

End If


Next

[link]

ezel a feltoltes megtortent a kovetkezo oldalon azt szeretnem elerni hogy masolja ki a bb koddos url es a textbox1 be ilesze be azt ha nem lehet megoldani ezt ezen a kephoston barmelyik jo csak menyen igy automatikusan koszonom

2015. ápr. 2. 08:10
 10/14 A kérdező kommentje:
arra gondoltam mivel java script a masik oldalon a feltoltes utan hogy bizonyos koordinatara katincson bar lehet hujeseg amit irok
2015. ápr. 2. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!