Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem érdemes olyan játék...

Miért nem érdemes olyan játék készítő programmal foglalkozni ami a weboldalán azt hírdeti, hogy no programing required?

Figyelt kérdés

A construct2d re gondolok.

Rengeteg a felhasználó ott is. A fórum teli van kérdésekkel és mindenre van megoldás benne. Amit sajnálok hogy nincsenek benne az a gyönyörű világítás. De ez game makerban sincs vagyis lehet benne de shader programot kell írni rá gondolom.


Miért nem éri meg foglalkozni a construct2d vel?


2015. ápr. 4. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek arra jók, hogy magadnak elbohóckodj vele, kedvtelésből, semmi másra.
2015. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De ahol kódolni kell ott meg sok időt elvesz a kódolás.

Egy egyszerű amőba játéknak neki áltam unitybe és ez az apróság is rengeteg időt elvesz csak hogy lekódoljam higy mikor mi legyen.


Na mind1 én a constructot választom mert ezerszer gyorsabb.

2015. ápr. 4. 22:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg gagyibb is. Szerinted miért tanulják a "szakmát" évekig, és utána is folyamatosan? És nem, ilyen vackokkal nem fogsz pénzt keresni. Főleg nem havi ezer eurót.
2015. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Wow, a mondatomból külön topik nyílt, megtisztelve érzem magam :'D


Amúgy előttem szóló kollégát már nemigen tudom kiegészíteni, pont ezek miatt írtam.


-Gagyi.

-Korlátolt.

-Tucat.


Ezért nem fog senki pénzt adni. Meg könnyen lehet az is, hogy nem is bocsáthatod kereskedelmi forgalomba a végterméket, nézz utána a licenszben.


> ahol kódolni kell ott meg sok időt elvesz a kódolás.


"Jó munkához idő kell." - Pár száz éve már tudjuk.


Ha pénzt akarsz keresni, egyedit alkoss. Egyedi alkotáshoz igenis dolgozni kell.


-> Ha pénzt akarsz keresni, dolgozni kell.

2015. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

én még egy játékösszerakós programmal készült játékról sem hallottam.

arra talán jó, hogy lesz fogalmad róla miket kell megtanulni, mik vannak.

megnéztem a top játékokat a contruct2-nél, hát nagyon gagyik, nagyon sokat töltenek (bár lehet nem a játék, de ha igen, akkor az egy hatalmas minusz)

2015. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 iostream ***** válasza:
100%

miert ne lenne erdemes foglalkozni veluk? aki ilyet mind az egy elitista. nem fogsz benne uj codot osszerakni, de egyre jobb eszkozeink vannak, amik egyre kisebb tudast igenyelnek, igy a szuttyoges helyett a kontentre koncentralhat az ember.

kb ugyanez a kulonbseg egy assembly meg egy lua kozott, a lua egy buta primitiv nyelv, de ahol jo, ott merfoldekkel gyorsabb benne a fejlesztes.

2015. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 https://www.youtube.com/watch?v=2b0tSu0QDQ0


Bár én nem játéköszerakós programot használok, de iszonyatosan motivál ez a videó :)

2016. ápr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
.
2018. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!