Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen program segítségével...

Milyen program segítségével lehet android alkalmazásokat fejleszteni?

Figyelt kérdés

Egy fejlesztői környezetre gondolok ilyenkor, vagy valami olyasmire.

Van ennek valamilyen sajátos nyelvezete (mint a Game Makernak a GML)?

Van pdf a nyelvről amiből tanulni tudnék?



2015. ápr. 11. 21:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Android Studio. Java tudás kell hozzá.
2015. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egy az egyben a Java nyelvezetet használja?

2015. ápr. 11. 21:24
 3/23 A kérdező kommentje:

Amúgy van benne ilyen grafikus felület szerkesztő?

Olyasmi mint például a Visual Studioban a Windows Form Applicationnél van, ahol én szurkálom be a grafikus elemeket (a komponenseket), és aztán szépen megadom a kódját, hogy mikor mit csináljon. A lényeg hogy van ilyen cucc, vagy nekem kell létrehoznom a kódban a komponenseket sprite-okból meg ilyenek?

2015. ápr. 11. 21:29
 4/23 anonim ***** válasza:

Adok két tippet:

1) [link]

2) Írd be, hogy android studio

2015. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mindjárt végez a letöltés, csak azért kérdeztem meg hogy hátha addig megtudom. :D
2015. ápr. 11. 21:39
 6/23 A kérdező kommentje:
De arra még nem válaszoltál hogy full ugyanaz mint a java?
2015. ápr. 11. 21:55
 7/23 uno20001 ***** válasza:
Igen, Java nyelven lehet Androidra programokat írni. Csakhogy teljesen máshogy kell ugyanazt a dolgot megírni és hozzá jön egy csomó plusz dolog.
2015. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De egy normál Java pdf-ből megtudom tanulni az összes szükséges dolgot hozzá, vagy szerezzek valahonnan külön Android Studio pdfet?
2015. ápr. 11. 22:27
 9/23 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy szerintem nálad a programozás alapjai sincsenek meg. Ha még sosem programoztál (Game Maker nem az), akkor ne Androidon kezdj. Sőt, ne is Java-n.
2015. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A Game Makert azért mondtam mert tudom hogy annak van egy saját nyelve, a GML, de azt nem tudom használni. :D

C#-ban tudok programozni valamennyire, az érettségiket azokat megtudom csinálni maximum 1-2 feladat kivételével, de vannak könnyű érettségik is amiket megtudok csinálni.

Ha tudok C#-ban, akkor ellehet kezdeni szerinted mellé a Javát? Nem tudom miből gondoltad hogy a programozás alapjai sincsenek meg nálam.. :D

2015. ápr. 11. 23:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!