Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » PHP MyAdmin az alábbi hibaüzen...

Lilagyula kérdése:

PHP MyAdmin az alábbi hibaüzenetet írja: phpMyAdmin - Hiba Nem tölthető be a mysql kiterjesztés. Ellenőrizze a PHP beállításait. - Dokumentáció. Pedig minden megfelelően lett telepítve. PHP és MYSQL is. Mi lehet a PHPMyadmin nem működésének oka?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 24. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen OS?

Oké, hogy a PHP és az adatbázis működik külön-külön, de pl. Ubuntun a php5-mysql csomag nélkül az életbe nem fogsz a MySQL-hez PHP-ből csatlakozni.

2015. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Telepítve van a php5 csak nem tudom életre kelteni a PHPMyAdmint pedig már a youtubon és végignéztem.
2015. ápr. 24. 21:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Win8.1
2015. ápr. 24. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy telepítve van a PHP5. Akkor is hiányozhat a php5-mysql modul.


Windowszon ezt próbáld ki: [link]

Lehet, hogy jobban járnál egy VirtualBoxba telepített Ubuntu Serverrel, ha már ragaszkodsz a Windows-webfejlesztés pároshoz.

2015. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Telepítettem a wampservert. A hiba még mindig ugyanaz.


phpMyAdmin - Hiba


Nem tölthető be a mysql kiterjesztés. Ellenőrizze a PHP beállításait. - Dokumentáció

2015. ápr. 25. 07:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké, akkor utolsó megoldásként Virtualbox + LAMP. Webszervernek amúgy is jobb a Linux. De így is hanyagolnám a PHPMyAdmint, tele van lyukkal.
2015. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!