Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Segítenél egy egyszerű android...

Segítenél egy egyszerű android program elkészítésében?

Figyelt kérdés

Az is jó ha te mondod hogy mit hogy csináljak (skype-on vagy akárhogy ahol tudunk kommunikálni)

Olyan androidos programot szeretnék csinálni amit ha elindítok van egy kilépő gomb és egy másik gomb amit ha megnyomok véletlenszerűen kidob véletlenszerűen egy betáplált szöveget egy véletlenszerű hátérrel és van egy vissza gomb, amit már "kidobott" szöveget nem dobja ki újra.

+ esetleg van egy visszaszámláló ami meghatározza hogy mikor lehet újabb szöveget kérni.


Előre is köszönöm aki tudna segíteni nekem.



2015. ápr. 25. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Ennek mi értelme így ebben a formában?

Ha tudod írd meg, ha nem tudod tanulj vagy írasd meg valakivel, de annak, hogy valaki diktálja amit úgysem értesz... Abban mi a jó?

2015. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Ha még arra is képtelen vagy, hogy a gúglít használd, akkor hogy akarsz addig eljutni, hogy elkészíts egy programot??????????


[link]

2015. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Valószínűleg ha meg tudnám írni már csinálnám...-_-"

Ha nem jött volna le a kérdésből akkor az is jó ha valaki megríja nekem...

Ha valaki segít akkor valószínűleg tanulok hogy mit kell csinálni NEM DE?

Gondoltam hogy OFF válaszok érkeznek...

2015. ápr. 26. 04:55
 4/4 Tengor ***** válasza:
5 rugóért megcsinálom.
2015. ápr. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!