Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az érdekelne hogy . Apk vagy...

Az érdekelne hogy . Apk vagy . Aia kiterjesztésű fájlt meglehet-e szerkeszteni valahogy? ( pl. : eclipse vagy android stúdió )

Figyelt kérdés
Szóval , nem nagyon értek az android programozáshoz ( régen tanultam visual basic programozást ) , de lett egy ötletem ( optimista vagyok :D és megpróbálni meg lehet ) , amit megszeretnék valósítani , ez egy egyszerű kis program lenne melyet ( mivel lusta vagyok :S android programozást tanulni , meg szabadidőnek is híján vagyok ) [link] itt szeretnék elkészíteni de , nem találtam benne olyan opciót mellyel pénzt lehetne "utalni" értem ez alatt pl.: zombi ölős applikáció és kapsz mindenféle extra fegyvert ha fizetsz 200 ft-ot , szóval ilyen részt nem találtam benne és gondoltam azt esetleg majd utólag odabiggyesztem az adott gombhoz (gondolom azt a kis kódrészletet letudom másolni valahonnan :D ) , már guglizgattam a dolog után , de nem találtam megoldást , előre is köszönöm segítségeteket :)

2015. ápr. 29. 22:00
1 2
 1/16 Tengor ***** válasza:
81%

Micsoda kolosszális ötlet! Úgy 5 évet késtél csak vele :(

Tanács: Tanulj Androidul, azzal lehet pénzt keresni! Ne legyél lusta!

2015. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
félre értettél , nem zombis programot akarok , az csak egy példa volt a "tranzakcióra" ami engem érdekelne . . . de akkor hogy jobban tetszen neked olyan példát mondok . .. a program aról szól hogy adakozhatsz nekem , megnyitod , bejön 1etlen ablak , a közepén 1etlen gomb amire az van írva hogy "ADAKOZOK" rá kattint és én kapok 200ft-ot a bankszámlámra xD nah így jobban tetszik ? ne kötekedj , inkább a kérdésre válaszolj , mivel tudom megszerkeszteni a .apk kiterjesztést . . .
2015. ápr. 29. 22:25
 3/16 Tengor ***** válasza:
71%
Az APK bináris szerű fájl, nem könnyű olvasni. Ilyen alkalmazást viszont megírni nem túl nagy kaland. Mondjuk érdemes utána számolni, hogy mekkora összegű adománynál éri meg neked is a dolog!
2015. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
még mindig csak példa volt az adakozás xD nem tudom megfogalmazni pontosan a programomat , de egy egyszerű kis program lenne , és visual basic ben már összedobtam volna xD de az android azért más . . . és a linkelt honlapon is könnyedén összelehetne dobni a programot , csak nem tudom hogyan rakjam bele a pénzes részt , feltétlenül így szeretném megcsinálni , szóval ingyenes letöltés , de a programon belül lehessen "adakozni" és ezért akarom én azt a fránya APK fájlt szerkeszteni valami úton módon :)
2015. ápr. 29. 22:41
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ha még ott is meg lehet csinálni akkor rá áldozol pár hetet tanulsz javát és meg tudod írni rendesen is
2015. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Adakozás már létezik, pl. a Kickstarter is erre való.

Nade egyet kérdezek: pontosan mire kellene adakozni?

Ugye nem arra, hogy megtanulj Android alá programozni? Ha meg, valakiket megbízol abba, hogy csinálják meg az Androidos programot és ezért kellene a pénz ... hát ez, már más. Attól függ, hogy milyen jó az ötlet és sokan látnak benne fantáziát.

2015. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
én nézegettem már "tanító" jellegű videókat android pogramozáshoz, de abból úgy tünt hogy nem olyan egyszerű a dolog :D de hát reménykedtem benne hogy azt a fránya .apk fájlt vhogy meglehetne nyitni . . .
2015. ápr. 30. 07:11
 8/16 A kérdező kommentje:
az "adakozás" pedig azért lenne mert úgy szeretném feltenni az applikációmat a google play be ( tudom hogy még ott kell vagy 5-6k ft-ot fizetnem ) hogy az ingyenesen elérhető legyen bárkinek, és nem szeretnék reklámokat se beletenni , valamiért úgy érzem hogy sokkal szívesebben válnának meg az emberek a pénzüktől , ilyen formában , mintsem reklámokat bámúlva , vagy az applikációért fizetve , de persze ez az applikációm jellege miatt is lenne :D ami a nagy ötlet xD persze lehet nem jön be , de már régóta küzdök a gondolattal hogy van rá esély hogy bejön , vagy mi van ha valamelyik nap felmegyek google play-be és ott lesz az applikációm :D amit már más megcsinált , mivel én nem csináltam meg , és esetleg még sikeres is lenne , az nem lenne kellemes érzés xD az Appinventor-ba belehet ágyazni weblap megnyitásokat , már arra gondoltam hogy a paypal-es donate oldalamat nyissa meg esetleg , de az túl bonyolult , nem mindenki paypallozik , a googleplay es pénz levétel meg csak 1 click a játékon belül :D
2015. ápr. 30. 07:21
 9/16 Tengor ***** válasza:
100%

Hidd el, ha az Android programozás bonyolultnak találod, ahol mégis csak Java nyelven kell programozni, angol szavakkal, akkor az APK visszafejtéséből kapott 0 és 1-esből álló kódot még csak kiolvasni sem tudod.

Ez nem így működik, hogy lefordítjuk és utána beleteszünk valamit.

Az appinventor oktatásra szolgál nem arra, hogy összekattintgass valamit, aztán megpróbálj belőle pénz csiholni.

2015. ápr. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
a víz meg ingyen van mégis a boltból veszed pénzért :D sajnos tudom hogy csak ilyen " kuszaság " ban az APK ban , winrarral megnyitottam majd a benne lévő .xml-t notepaddal , de nyílván engem az érdekelne hogy eclipse-hez hasonló kinézeteben tudjam megnyitni , már próbáltam a .apk -t kitömöríteni és beimportálni azt az eclipse-be , de az se jött be :S
2015. ápr. 30. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!