Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a különbség a PHP és a...

SIDLER22 kérdése:

Mi a különbség a PHP és a HTML között? Miért nem csak PHP-t használunk?

Figyelt kérdés
Hallottam és már teszteltem is hogy a HTML-be szöveget írunk be és azt jeleníti meg a weboldalon. A PHP ugyanerre képes csak emellett még tud más funkciót is. Akkor mért nem csak PHP-t használunk?

2015. ápr. 30. 13:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én a fájlkiterjesztésre gondoltam. Hogy mennyivel másabb ha index.php-be vagy index.html-be írjuk a kódolást?
2015. máj. 1. 06:14
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha van benne php kód, akkor érdemes php-be írni, de ezt szerveren kell beállítani (megnézni), hogy az legyen a default.


[link]

[link]

2015. máj. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

php: szerveren tárolt adatokból építesz fel egy oldalt, vagyegy oldal egybrészét, pl egy fórum bejegyzései, vagy egy képgaléria képei, hozzászólások, stb

html: egyszer megtervezed az oldalt és az olyan marad amilyennek megírtad a kódot addig, amíg át nem írod

2020. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!