Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A gépem indításakor miért...

A gépem indításakor miért nyílik meg automatikusan a Dokumentumok mappa?

Figyelt kérdés
Megnéztem az indítópultban de nincs ott.Hogyan tudnám megcsinálni hogy ne nyissa meg ha nem akarom?
2010. febr. 23. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Valószínű egy vírus "garázdálkodik", ha nincs az ütemezett feladatok között a dokumentumok mappa megnyitása.


Frissítsd a vírusírtód, + még ajánlom a Malwarebytes nevű progit, és csökkentett módban csinálj egy full scan-t, fog találni érdekességeket :D

2010. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 jas0nx ***** válasza:
az indítópultban sokminden nem jelenik meg. Ajánlom a Tuneup2007 progit. első sorban szereli a windows-t és a fájl rendszert, másod sorban van egy olyan része h startup manager, itt meg tudod nézni mi tőltődik be indításkor, meg fogsz lepődni mennyi szemét van ott ami felesleges, de csak csinnyán bánj vele, mert pl a vírus irtó is ide kerül be, szóval ésszel kapcsolgasd ki a cuccokat!
2010. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Leszedtem ezt a tuneup 2007-et,nem rossz progi de nem találtam semmit a startup részen ami vírus lenne vagy ami a dokumentumok mappára utalna.Ja és a malwarebytes-al már futtattam egy keresést de nem talált semmit.Egyéb ötlet?
2010. febr. 24. 09:07
 4/13 anonim ***** válasza:
msconfig, ez a te barátod. Ami nincs benne az indítópultban de mégis elindul az szerepel itt. Hacsak nem rootkit.
2010. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
start menu:>futtatas>msconfig>automatikus inditas>es a listaban keresd meg azt ahol bevan pipalva hogy elinduljon Dokumentumok mappa
2010. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát ha hiszitek ha nem itt sincs olyan ami a dokumentumok auto indítása lenne.De nem hiszem hogy rootkit.Avastot használok az pedig a rendszer indításakor végrehajt egy rootkit vizsgálatot.Ez nagyon különös.Fogalmam sincs mitől van.Nincs esetleg még valakinek valamilyen ötlete?
2010. febr. 24. 22:06
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki válaszát megoldottam a problémát:D
2010. márc. 5. 21:13
 8/13 anonim ***** válasza:
hogy sikerült megoldani? engem is érdekelne! légyszí írj privát üzit!!! fontos!!! köszi
2010. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor az egyszerűség kedvéért megosztom a megoldást itt is:D

------------------------------------------------------

1: Start menü > Futtatás

2: Be kell írni: regedit

3: A bal oldani menük segítségével navigáljatok ide:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\Winlogon


Bal oldalon ki kell jelölni a Winlogon-t. Most akkor foglalkozzunk kicsit a jobb oldallal is: Keressétek meg az Userinit-et, klikkeljetek rá 2X-er! Ami ott az értéknél van azt töröljétek és ezt másoljátok be oda(a két csík közül):

==================================

C:\WINDOWS\system32\userinit.exe,

==================================

FIGYELEM!! Kell vessző a végére de utána már SEMMI SEM LEHET!!!!!! Menjetek az OK-ra zárjátok be az ablakot és indítsátok újra a számítógépet. Ha minden jól megy innentől fogva már nem kell nézni a Dokumentumok mappát indításkor:D

2010. aug. 31. 19:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm a segítséget! :)
2011. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!