Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C#2010-ben hogy lehet az...

Jokyman15 kérdése:

C#2010-ben hogy lehet az beállítnai hogy a projectet azonnal mentse és azt hogy ha elmentettem egy projectek és megnyitom akkor tudjak Debug-olni?

Figyelt kérdés
Az a baj, néztem videót hogy hol lehet az beállítani hogy azonnalk elmentődjön a projekt vagy ne. nos nekem ez a rész valahogy nincs meg és nem menti el azonnal. viszont ha az elindítás után elmentem majd bezárom és utána megnyitom akkor meg nem tudok Debug-on. Tudnátok tanácsot adni?

2015. máj. 11. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az a C#2010?

Ha elmentetted, és utána megnyitod tudsz Debugolni is.

2015. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Microsoft Visual C# 2010 Express

És hiába megnyitom az elmentett fájlt, utána nem tudok Debuggolni

2015. máj. 11. 18:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem?

Mi az, hogy nem?

2015. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az orvosnál se az van hogy mondod hogy fáj a hasad, és aztán egyből tolnak a műtőbe, mert nem adtál több információt hogy mi lehet a bajod(részletesen)


mond meg mit ír ki(minden betű, szám stb. számít)

2015. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szó szerint az a probléma hogy a Tools menüben az Optionsban nincs meg az a paracs amivel belehet állítani azt hogy ha egy új projectet elkezdek akkor atz azonnal mentse vagy csak amikor már benne vagyok.
2015. máj. 11. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké, valszeg az Expressben ez a funkció nem elérhető.

És mi köze ennek a Debughoz?

2015. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem azt szeretnéd beállítani, hogy ha nyitsz egy új projektet akkor rögtön rákérdezzen hogy hova mented? Azt a következőképpen tudod beállítani:

Tools -> Options -> Kiválasztod a Projects And Solutions-t, ha ez nem jelenik meg, nem látod akkor alul bepipálod a Show all settings-et és ott lesz -> Ezen belül kiválasztod a Save new projects when created-et.

A debuggolós problémát én se értem bocsi.

2015. máj. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!