Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért dob le a szerver?...

Miért dob le a szerver? (World of Warcraft)

Figyelt kérdés

Sziasztok.(az összes a szövegben lévő relációs jelet a könnyeb kivehetőség érdekében raktam)

1.12.1es wow szervert szeretnék csinálni, mint látjátok az emum megvan hozzá (arcemu)

a mappa a képen bal oldalt található. most az én dolgom a mostani 2.4.3-as patchektől a 3.2.2-ig az volt h átirjam a config filekban

a localhostot (127.0.0.1) a saját IP-mre. mint az a képen is látszik több helyen is az én IP-m: < 93.89.167.9 > hozzáteszem ez FIX IP!!!

de ennél az 1.12.1es verziójú arcemunál nincsenek configok hanem egy settings.txt szöveges dokumentum van, a képen bal oldalt fent helyezkedik el.

mint látjátok ebben van pár hablaty, az alsó sor a lényeges, amiben alapbol ez szerepelt: < ws_host=127.0.0.1/255.255.255.255

>

azt az informciót kaptam hogy ezt átkell irnom erre: < ws_host=93.89.167.9/255.255.255.255

>

így mindenkinek az én IP címem lesz a realmja. megint elmondom ez FIX IP. mint az a jobb oldalt fent látható én is ezt irtam a realmba, igaz

az új 2.4.3 3.2.x szervereknél a szervergépen játszó embernek már a localhostnak kell lenni az IP-jének (127.0.0.1) de nekem úgyse működik tehát ezt ne irjátok megoldásnak.

a másik az újabb emuknál lévő feladat az az ad.exe fájl amivel maps nevü mappát kapunk ami kell az emu mappába hogy legyen térkép a szerveren.

Nos ez az ad.exe alapból hiányzik ebből a csomagból, viszont van benne egy a képen látható (bal oldal az emu mappájában)

van ehlyett egy maps nevü mappa amiben található egy < BatCreator.exe > nevü file (erröl nincs kép) erre kattintva kikell keresnem a wowom főkönyvtárát, és leokézni.

ekkor kaptam egy 2kB-os < map_extract.bat > nevü filet. ezzel a maps le is tudva. xD

Jobb olddalt fent még láthattok egy < wowemu.key > nevü txt kiterjesztésű szöveges dokumentumot, amit a bal odlalon látható emu mappábol nyitottam meg,

ezt cska azért nyitottam emg és fényképeztem le mert hátha ebben lehet valami hiba, bár ha átírok benen valamit is akkor a < WoWemu.exe > else indul

És végre a nagy pillanat < WoWemu.exe > azaz a szerver szive elinditása. mint jobboldalt láthatjátok gyönyörüen végig futtatja amit kell neki, 8085ös PORT-al végez.

mindez szép is jó, de azonnal disconnetet kapok ha megpróbálok femenni.mit rontottam el? :(


2010. febr. 25. 20:29
 1/3 A kérdező kommentje:

www.kepfeltoltes.hu/view/100225/fasz_rtnemmegy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Itt a kép éss rosszul tettem fel a kérdést, úgy értem hogy felse enged a szeróra köszi előre is

2010. febr. 25. 20:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem programozással kapcsolatos probléma!
2010. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy égi jel, hogy térj vissza a való életbe.

Talán az utolsó lehetőség, hogy megmenekülj. ÉLJ VELE.

2010. márc. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!