Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Létezik a Delphinek olyan...

Létezik a Delphinek olyan komponense, amelyikkel online programokat lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés

A Delphi alapvetően arra jó, hogy exe fájlokat hozzunk létre vele, vagyis Windows alatt futó programokat írhatunk vele, ablakok, gombok, stb. De az idő halad és a Delphi kiadói csak ültek a babérjaikon és nézték, amíg a világ elmegy az Internet felé, vagy készítettek olyan komponenst, amelyikkel online futó, vagy HTML programokat lehet írni? Esetleg olyan komponens is van, amelyikkel

Androidra lehet fejleszteni? A Delphit használó közösség elég nagy, lehet hogy nem a kiadó, hanem más fejlesztő

csoportok alkottak ilyeneket? Olyanok válaszát várom, akik használják a Delphit.


2015. jún. 7. 10:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy HTML program?


Webalkalmazást simán írhatsz benne, ráülni a 80-as portra és fogadni-küldeni üziket nyilvánvalóan tud, csak utána kéne keresni.

2015. jún. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 coopper ***** válasza:

Szia.


Keress rá : codegear raid studio : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 SimkoL ***** válasza:

Közöd nincs ehhez a nyelvhez. Nekem a Delphi a szívem csücske. Android, iOS, Mac, Windows, az XE.. sorozattal tudsz rájuk fejleszteni, egy kódból több rendszerre. Sőt létezik a Delphi for PHP és a Kylix - Linux alá - bár nem valami jól sikerültek.

A kérdésed alapján nem is kezdj bele, mert minden jobb Delphi fejlesztő tisztában van a lehetőségeivel.

2015. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 SimkoL ***** válasza:

Bocsi az előbb kicsit 'felindultam'. Direkt azért írtam, hogy a jobb fejlesztők tisztában vannak a nyelv lehetőségeivel, mert minimális tudással kár belekezdeni.

Hatalmas nagyok a Delphi lehetőségei, ha értesz hozzá ki is tudod használni. Nagyon sok leírás, minta, példa van hozzá, de ne a YouTube-n keresd :) mert aki komolyan gondolja nem onnan tanul.

2015. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mindig akad a válaszolók között egy valaki, aki kifejti, hogy a kérdező egy selejt. Mert természetesen az okos válaszoló már úgy született, hogy a köldökzsinóron csorogtak a bájtok, ő nem tanult, ő nem volt kezdő soha, nem voltak kérdései, hanem egyszerűen egy reggel arra ébredt, hogy ő mindent tud. Irigylem az ilyen embereket. De nincs harag.
2015. jún. 7. 14:43
 6/21 anonim ***** válasza:
Azért azzal legyél tisztában, hogy az sem menő ha 0 infóval, utánaolvasás nélkül úgy beszélsz valamiről mintha tényeket mondanál, miközben egyik sem valós.
2015. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Továbbra sem értem a lekezelést és a kioktatást. Mindenki 0 infóval kezd egy adott témakörben nem? Aztán tanul, olvas, és kérdez. Mi ezzel a bajotok? Hol láttál te itt menőzést?
2015. jún. 7. 15:18
 8/21 SimkoL ***** válasza:

Nem mondtam rád, hogy selejt vagy félreértés ne essék. De aki nincs tisztában a nyelv lehetőségeivel és kérdésében a hozzá nem értés jegyei tükröződnek annak nem sok esélye van komolyabb dolgokat fejleszteni a kérdéses nyelven.

A mai internetes világban pár pillanat, kattintás és már hozzá is jutottál a kellő információhoz: [link]


'Olyanok válaszát várom, akik használják a Delphit.' Hát az itteni válaszolók közül leginkább én - de javítsatok ki ha van még valaki aki úgy imádná mint én -, de ma már leginkább csak szórakozásból: [link]


'hanem egyszerűen egy reggel arra ébredt, hogy ő mindent tud.' ~ 30 éve 'nézegetem' a programozási nyelveket és annyit szoktam csak mondani, hogy elboldogulok néhánnyal. Olyan programozó nincs aki mindent tud, ezért vannak a programozói szakmai fórumok mint a Prog.hu, ahol nem szégyen az adott nyelvbe vágó értelmes kérdést feltenni. Értelmes alatt értsd amire nincs elfogadható válasz a Google első, második találati lapján.

2015. jún. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Oké. Minden világos. Még egy kérdésre várok egy határozott IGEN vagy NEM választ. Te voltál kezdő? Csak egy szó és megnyugszom. És talán te is megértesz másokat.
2015. jún. 7. 15:26
 10/21 SimkoL ***** válasza:
Amikor én voltam kezdő - '80-as évek - még valahogy nem volt internet, ahol minden információhoz hozzá juthattam volna pillanatok alatt. Akkor és most kezdőnek lenni ég és föld.
2015. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!