Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik opció a legrosszabb,...

Melyik opció a legrosszabb, legbutább döntés egy programozó szakos hallgatónak és miért? (elméleti kérdés, többi lent)

Figyelt kérdés

A: az első félévben rájön a hallgató, hogy ez nem érdekli, így abbahagyja a szakot, kilép.


B: már csak két tárgya nincs meg(utolsó féléves tárgy mindkettő) ezért ott hagyja a sulit.


C: minden tárgya megvan, kivéve a kötelező szakmai gyakorlat (emiatt nem mehet államvizsgára), ezért hátat fordít az egész programozásnak.


D: államvizsga előtt áll, de gyengének érzi magát programozásból(és valóban nem jó annyira és nem érzi magát képesnek rá) és ezért lemond a diplomáról.


E: visszadobják a szakdogáját, hiányzik a kötelező szakmai gyakorlata, ezért "felmond".


F: "fél időnél" , mondjuk 3. félévesként hagyja ott a szakot.


2015. jún. 18. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az (A) egy okos döntés.

A (B) butaság.

A (C) még nagyobb butaság.

A (D) butaság, de ha a vizsgajegyeket és beadandókat eddig összelopta, akkor már 3-4 éve csak butaságot csinált, szóval szerintem ezen a ponton már édesmindegy.

Az (E) butaság, egy ilyen baki miatt nem kéne feladni. Ha azért dobták vissza, mert szakmailag nulla, akkor ez (D)-vel megegyezik.

Az (F) hasonló az (A)-hoz, nem a legokosabb de még mindig jobb, mintha 6 félévet izzadna fölöslegesen.


Szerintem a (C) a legnagyobb butaság, mert egy nagyrészt rajta kívül álló ok miatt hagyná ott az egész pályát, ami érdekli és ami miatt végigjárta az egyetemet.

2015. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 iostream ***** válasza:
100%

Az A és az F teljesen jó. Ha rájön, hogy nem neki való, akkor rájön.


E, D ennek a túltolása, amikor túl későn jön rá.


B és C azok, amiknél már hülyeség nem megcsinálni.


Nekem is volt még két kreditem hátra az egész egyetemből, az egész utolsó félévem erre ment el, 3. tárgyfelvétel (maximális, utána kiiratnak az egyetemről). De mondom ha már eddig eljöttem, akkor megszerzem a diplomát, noha állásom már rég volt.

2015. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kiegészítő:

A "D": nem lopta össze, hanem magának megcsinálta.


köszi nektek:)

2015. jún. 18. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Minel elobb dont annal jobb!
2015. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!