Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi az amit egy Junior Java...

Mi az amit egy Junior Java programozónak tudnia kell állásinterjún?

Figyelt kérdés
Nem konkrét feladatokat kérek, bár az se lenne rossz :) Csak úgy általánosságban témákra bontva. Másik kérdés: Ha rákérdeznek mennyi fizura gondoltam, mondjuk egy bp-i multinál, mennyit mondjak ?

2015. jún. 25. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, h SE vagy EE Java lenne. De alap, hogy tisztában legyen az objektum orientált programozással, alaposan ismerje a nyelvet. Ha tesztet kell kitölteni, az sok esetben abból, h rövid kódrészletekben kell megkeresni a hibát vagy kiegészíteni a kódot, néhány nyelvvel kapcsolatos kérdésre rövid választ adni, majd lehet 1-2 hosszabb kód írása papírra vagy jobb helyeken gépen.
2015. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
The most important thing is your fluent English. Everything else doesn't matter unless you are not eligible to speak well with your co-mates and project leaders at a multinational company. In addition, your salary claim is not option due the company's wage scale. You may consider to accept it or not.
2015. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer írtam egy tesztet amikor junior javasnak jelentkeztem, hibát(szemantikai,szintaktikai) kellett keresni, papiron kódolni, annotációkról kellett írni, voltak egyszerűbb nehezebb OOP kérdések, access módosítok meg hasonló dolgokat kérdeztek
2015. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
200 ezer Ft szokott lenni a programozói kezdő fizetés.
2015. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!