Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ios-re nehéz appot csinálni?

Ios-re nehéz appot csinálni?

Figyelt kérdés
Kb. semmit sem tudok a programozásról, de támadt egy jó app 5letem, és gondoltam írnék egy appot. Ha valaki tudna írni valamit, hogy mennyi idő kb egy normálisabb appot összehozni, meg írni tapasztalatot és olyan oldalokat, ahol lehet alapismereteket szerezni, azt megköszönném! :)

2015. jún. 29. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nulláról mindenképpen nehéz dolog, kérdés persze, hogy milyen jellegű appról van szó.
2015. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2-3 év.
2015. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Qrva jó :DD Egy biciklis app lenne, amiben lehetne saját zenét hallgatni, lenne számláló hogy mennyi km-t mentél és mennyi kcal-t fogytál, lehetne benne aranyt gyűjteni amiből lehetne venni dolgokat stb stb. Azon gondolkoztam hogy ha egy picit belemélyedek és megcsinálom az alap ötletet teljesen akkor felrakom kickstarterre :D
2015. jún. 29. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem túl jó ötlet, és ezer ilyesmi van.
2015. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Plusz kickstartert csak az amcsiktól indíthatsz(vannak emberek akik megoldják, de cserébe be is húzzák egy részét jelentős részét az összeszedett pénznek), és ios re amúgy sem jó ötlet az apple zsírparaszt hozzáállása miatt(nem ajándékozhatod a játékodat senkinek, mert abból az apple nem tudja lehúzni a 30(?) százalékát, és a legkelendőbbb kategória általában az, amihez többek között a kész játék is jár).
2015. jún. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem nehezebb IOS-re appot irni, mint barmi masra, de nulla tudassal tenyleg maceras. (Par ev gyakorlat nem art.)


Plusz ilyesmi appok mar vannak tonna szamra, nem valoszinu, hogy tul nepszeru tudna lenni.

2015. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja csak pont kerestem egy ilyen appot, de nem találtam. Hát gondoltam mekkora lenne csinálni egyet, főleg, hogy magyar lenne. Ha csak 10ezren vennék meg a 99centes appot akkor így meg úgy... De akkor nem, azért köszi :)
2015. jún. 30. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Ülj le 1-es...

Sose fogod megírni.

2015. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!