Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kedves válaszolók.14 éves...

Kedves válaszolók.14 éves vagyok 5 éve foglalkozok az infóval. Ésmegy a modellezés, animálás, programozás:java nyelv olyan szinten hogy bármit átírjak. Nos ha csinálnék 1 játékot de nem piacra adom akkor? Sért törvényt?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem kötelező semmit eladni. Nagy baromság lenne.


Ha a "csinálás" alatt "átírást" értesz, akkor olvasd el a játék felhasználási feltételeit első körben, lehet hogy piacra dobástól függetlenül tilos visszafejteni, módosítani a cuccot.

2015. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Wtf
2015. júl. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csinálni, amúgy horror game lenne.
2015. júl. 6. 23:19
 4/15 anonim ***** válasza:

Azt amúgy milyen törvényt sértene?

Játékcsinálási törvényt?

2015. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert valamo olyat hallotam hogy valami engedély kel vagy mi
2015. júl. 6. 23:26
 6/15 anonim ***** válasza:

5 év alatt legjobb esetben is egy területen lehetsz közepesen szar, soknak tűnhet a tudás amit összeszedtél, de nagyon az elején vagy még(elsősorban azért, mert túlságosan sok mindennel foglalkoztál, 5 év alatt elég jó grafikus lehet az emberből, és talán közepes programozáshoz is elég - 11 éve tanulom mindkettőt, nem légből kapott számokkal dobálózok).


De hogy a kérdésre is válaszoljak, olyan formában adod ki a saját programod amilyenben akarod, azt sem tiltja törvény, hogy 1241551253252$ t kérj érte, sem azt, hogy fizess, ha használja valaki. Ha csak modolni akarsz valamit, az már más téma, nézz utána, hogy az adott játéknál hogy van(általában nyugodtan lehet modolni, steamen már árulhatod is a modjaidat, de van olyan játék is, amit semmilyen tekintetben nem lehet megpiszkálni).

2015. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Értem, amúgy 5 év alatt annyit tudtam összeszedni, átírni egy játékot weblap : php / html. Java: plugin, mrg ugye a játék átíráshoz szükségvolt

. Egyébkén soksk szerint gyórsan haladok. De ez szerintem lassú folyamat :/

2015. júl. 6. 23:53
 8/15 anonim ***** válasza:
Kaphatunk egy képet valamelyik jól sikerült modellről? :)
2015. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Persze, de most telórol vagyok. Holnap adok róla képet.
2015. júl. 7. 00:01
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez semmire nem elég.


Ennyiből maximum modot tudsz készíteni, egy komplett játék esélytelen.

2015. júl. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!