Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ezekből a tutorialokból...

Ezekből a tutorialokból mennyire lehet megtanulni C-ben programozni? Érdemes nekikezdeni?

2015. júl. 13. 19:53
1 2
 1/18 |Orfeusz| ***** válasza:
Lehet, hogy nem rossz. De én is most kezdtem el, Pythont könyvből, és ez jó módszernek tűnik. Szépen minden el van magyarázva, fokozatosan bonyolodnak a dolgok. Ez egy direkt a programozásba bevezető könyv, tehát nem a nyelvet tanítja csak, hanem a programozást. És a Python erre szvsz alkalmasabb, mert könnyebb vele dolgozni, ezt a könyv írója is mondja. Ha érdekel, itt megtalálod, ingyenes, PDF formában. [link]
2015. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

3:00 perctől:

https://www.youtube.com/watch?v=WgZj4qGRrUw&list=PLuYHIg_0xQ..


Tekintettel arra, hogy az oktató telispammelésnek nevezi az "include guard" -ot nem ajánlanám tanulásra a videóit.

2015. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2015. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Valamennyire biztosan meglehet. Érdemes, ha ez a célod. Bár nem tudom miért nem a preprocesszor meta-programozással kezdődik hiszen ez az alap. E nélkül csak egy közönséges procedurális nyelvet kapsz, és ez csak elhiteti veled a nyelv ismeretét.
2015. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"TheHUNTutorials" - KTHXBYE. REFLEXBŐL ZÁRD BE!


Egy dilettáns senki csinálja, aki nem tudja, de már tanítja.


Én a Java videóiba néztem bele múltkor, sírva fakadtam.


Elágazás definíciója: "Ha történik valami, akkor történjen valami".


Még egyszer: AZONNAL FELEJTSD EL EZT A CSATORNÁT!

2015. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem videókból kell megtanulni programozni!

A C nem egy olyan egyszerű nyelv, még annak sem, aki már tanult programozni, de fogalma sincs a memóriakezelésről például, mert azt elintézte idáig a garbage collector. Tehát olvass el egy könyvet az alapokról, utána pedig internetes dokumentációkból meg tudod találni a szükséges leírásokat, továbbá a StackOverflow-n biztos fel lett már téve a kérdés, ami megfogalmazódott benned.

2015. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#5 - KTHXBYE

Te is sokat lolcode-oztál? :D


Amúgy ezt a csatornát felejtsd el. Vegyél könyvet ("programozzunk C nyelven").

2015. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok


> #5 - KTHXBYE

> Te is sokat lolcode-oztál? :D


Nem, egy percet sem :D csak valaki egyszer említette, én felkutattam Wikin és ez a parancs megtetszett. :D A többi is jó persze, csak ez kifejező tud lenni :D

2015. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a tutorialnak nevezett formedvenyek iszonyat rosszak.

Keruld el oket.

2015. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Amúgy hallgasd a videó közben a gyerek nyelvezetét, még értened sem kell a programozáshoz, de süt róla, hogy nagyon amatőr.
2015. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!