Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tudom ezt megcsinálni...

Hogy tudom ezt megcsinálni php-ben?

Figyelt kérdés

Egy html text input-tal beírok egy szöveget, lenyomom a küldés gombot, majd amikor a következő szöveget írom be, az is megjelenjen az előző szöveggel együtt, tehát az első szöveg ne törlődjön, ha a másodikat kiíratom.

Tehát GET-tel, vagy POST-tal elküldöm egy másik php lapnak, és mindegyik szöveget megjegyzi, nem töröl egyet sem.



2015. aug. 12. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Eltárolhatod a korábbiakat SESSION-ben, vagy szövegfájlban, vagy adatbázisban, amiben jól esik.
2015. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóra ne halgass, ekkor nem elátrolni kell, hanem visszaküldeni a kliensnek.

Tehát szerver oldalon lekéred az értékét, és úgy állítod elő a html kódját az input mezőnek, hogy beleírod a kiolvasott eredeti szöveget.

2015. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"és úgy állítod elő a html kódját az input mezőnek, hogy beleírod a kiolvasott eredeti szöveget."

Ezt nem teljesen értem. Ezt hogyan tudom elérni?

2015. aug. 13. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy van most?

gondolom vmi ilyesmi:

<input type="text" name="xxx" />

ehelyett ezt kell:

ehhez hozzá kell adni egy value attributumot, ami a visszapostolt szöveget tartalmazza.

2015. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!