Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Game maker nem tuádom elindita...

Game maker nem tuádom elinditani a játékot amit készítettem mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
kicsit bővebben leírnád hogy mi van? O.o a Logban mit ír? O.o IQ, ennyiből nem jövünk rá O.o
2015. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Game maker verzió? Bármiféle hibaüzenet / hibajelenség?
2015. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Unable to find the game -ilyesmiket ír és utánna írja hogy hol keresi kipróbáltam azt is hogy odamentem le a játékot ahol keresi meg ahova automata berakja de egyik se jó
2015. aug. 16. 10:13
 4/8 A kérdező kommentje:
verzió 1.4
2015. aug. 16. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
A játékot már elkészítetted de nem tudod elindítani? Honnan tudod hogy elkészítetted egyáltalán?
2015. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mely tajparasztok képesek lepontozni az első kettőt, fontos infók voltak.

A lényeg: A hibát ismerik a fejlesztők, egyelőre nem tudnak biztos fixet a hibára, csak a reinstall-t. Én a gm 8.1 -el küszködtem így, egyik nap ment, másnap ez fogadott. Egy reinstall-al megoldódott egy időre.


Valaki hasonló problémával:

[link]

2015. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ujra leszedem lehet segít
2015. aug. 16. 13:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Segített koszonom!
2015. aug. 18. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!