Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit csináljak, ha a WAMP...

Mit csináljak, ha a WAMP szerveren futtatott PHP mail függvény timeouttal száll el?

Figyelt kérdés

A wamp szerver alap konfigurálásával nem futott le a függvény egyáltalán, illetve warningot dobott a php. Az alábbi youtube videó alapján: https://www.youtube.com/watch?v=2KmzkPWty7Y

beállítottam a wampot, ebben meg a log fájl szerint a következővel száll el: Socket Error # 10060<EOL>Connection timed out.



2015. szept. 18. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

És googlén "Socket Error # 10060<EOL>Connection timed out."-re lévő találatokból mennyit nyálaztál át eddig? Kicsit pontosítsd a hibát szerintem, hogy mikkel próbálkoztál eddig és miket állítottál át mire.


De amúgy lakossági neten nem szokott engedélyezve lenni az SMTP, szóval próbálkozz phpmailerrel google fiokból küldözgetni, ha abszolút semmi tárhelyed nincs.

2015. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
email címnek google-s címet állítok be. google smtp beállításait használom
2015. szept. 18. 21:50
 3/5 Drone007 ***** válasza:

A szerver matatása helyett én is inkább a PHPMailer-t ajánlom smtp beállításokkal. Nálam otthon a google smtp-jével gond nélkül működik.

Egyébként a google fióknál engedélyezni kell, hogy kívülről használhasd az smtp-t.

[link]

2015. szept. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Otthoni gépen fut a szervered? Mert akkor lehet, az a baj - a legtöbb szolgáltató nem engedi a 25-ös portot (ha azt használtad), hogy ne lehessen otthoni gépekről csak úgy spam-et küldeni.
2015. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
otthoni gép, de nem a 25-ös portot használnám
2015. szept. 19. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!