Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Postgre. Exe legalább 5...

Somi9224 kérdése:

Postgre. Exe legalább 5 folyamat cpu használat 100%. E-napló szerveren?

Figyelt kérdés

A gond az, hogy az előző évi e-naplókat szeretném pdf-be letölteni, de a folyamat nem megy végig mivel a postgresql-nek elindul több folyamata ami a processzor teljes kapacitását igénybe veszi. Mi lehet ezzel a gond?

Valaki találkozott már ilyennel középiskolában vagy bárhol?



#E-napló #postgre.exe
2015. szept. 23. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg maga a rendszer (Mayor akar lenni?) van sz*rul megirva, illetve tul nagy a lekeres, nem birja a szerver.


Probald vagy kisebb reszenkent, vagy meg kene vizsgalni, hogy mik az aktualis beallitasok es talan lehet javitani a lekerdezesen.

2015. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Osztályonkénti bontásokban vannak, tehát 36 osztályból egy időben csak egyel próbáltam pl 9.a osztály. Ugye a dokumentum készítése az nem történt meg, illetve ha meg is történt nagyon hosszú idő alatt és a kb 104 oldal helyet kaptam 4 oldalt... a szerver valóban gyenge.. viszont most kaptam egy erősebbet és remélem ez a probléma is megoldódik
2015. szept. 24. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!