Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » R-ben meg lehet csinálni az...

R-ben meg lehet csinálni az alábbi vizualizálást?

Figyelt kérdés
Generáljon pontokat egy négyzetben és rajzolja ki (de ne a végeredményt, hanem mindegyik pontot egyebként)
2015. okt. 11. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Termeszetesen meg lehet.
2015. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És hogyan? ... vagy csak bunkóztál?
2015. okt. 11. 13:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 a kérdésre válaszolt. Te nem kérdezted azt, hogy hogyan a zöld részben leírtakban. Csak annyit: Meg lehet csinálni? Válasz: meg


Bunkózás nyomát nem látom sehol. :)

2015. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És még jóhogy te erre jártál és megítélted az ártatlanságát.
2015. okt. 11. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Oke, de meg mindig nem tettel fel kerdest.


Ha azt akarod kerdezni hogy megcsinaljuk-e, akkor a valaszom, hogy mennyiert.


Ha az a kerdes, hogy hol talalsz R tutorialt, akkor valaki linkel hasznalhatot, addig meg ott a Google.


Ha az a kerdes, melyik parancsot erdemes hasznalni megjelenitesre, akkor a plot()-ot ajanlom.


Ha az a kerdes, hogyan generalsz random pontot: a ket koordniata veletlen valasztasaval.


Ha az a kerdes, hogyan generalsz random szamot: runif-fel egyenletes eloszlasban, a tobbi Google.


Ha programozni akarsz, eloszor tanulj meg okosan kerdezni.

Ha meg nem, akkor fizesd meg aki ert hozza.

2015. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*Ha programozni akarsz, tanuld meg használni a keresőt. :)


[link]

2015. okt. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy a "hogyan?" kérdést is feltétlenül ki kell írjam, mivel eléggé egyértelmü, de mentségemre szóljon, hogy utólag azt is kiírtam.

Ami roppant érdekes, hogy az #5-ös válaszoló mennyi mindent beleképzelt a kérdésbe de amit én szerettem volna (és egy kicsivel fennebb le is írtam) azt nem...de hát ha az ember kötekedni jár ide...



*ha válaszolni akarsz, akkor próbálj meg hasznos lenni. :)

2015. okt. 14. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik általában, hogy közzéteszed a kódot amivel próbálkoztál, de nem működik ahogy szeretnéd. Ha el sem tudtad kezdeni megírni akkor egyszerűbb feladatot kell elsőnek megoldani, majd fokozatosan jöhet a bonyolultabb.
2015. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Aki tudja a választ az kötekedés helyett (ahogy a stackoverflowon is szokták) ideböki, hogy létezik saveGIF parancs vagy animation könyvtár (vagy egyéb csomagok). Nem kértem egy sor kódot se tőletek.

Ha nem tudtok válaszolni nem gond, de akkor legalább ne értetlenkedjetek, nameg ne fölényeskedjetek, mert hát ha valaki kérdez akkor autómatikusan idióta is szerintetek.

2015. okt. 14. 21:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek csak kiakadtam mert már lehetetlen kérdést kiírni anélkül, hogy valaki flegmán ki ne oktatna. Mondjuk ha valaki hasznos választ ad flegmán az nem zavar, de sokan vannak akik meg sem próbálják megérteni a kérdést, sőt azt keresik, hogy hol tettethetik a hülyét.
2015. okt. 14. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!