Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programnyelvek otthoni megtanu...

Programnyelvek otthoni megtanulásához tudnátok javasolni weboldalakat illetve azt hogy egyáltalán melyikkel kezdjem el?

Figyelt kérdés

Programnyelveket szeretnék otthon tanulni és két kérdésem lenne 1. Melyikkel kezdjem, melyikkel lehet legkönnyebben boldogulni illetve a 2. kérdésem hogy megtudnátok jelölni néhány forrást (lehetőleg interneteseket ahonnan tanulhatnék?


Válaszaitokat előre is köszönöm.


F15



2015. okt. 25. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A 0. lépés mindig az angol nyelvtudás elsajátítása, ha ez még nem volt meg, akkor hajrá!

Programozási nyelvből kezdők számára szerintem mindenképp a Python a legjobb választás, ehhez találsz magyarul is segédanyagot:

[link]

[link]

G.

2015. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is a Python nyelvet tudom ajánlani kezdésnek.


[link]


Az angol nyelv tudása inkább a profibb tudás elsajátításához szükséges, a alapvető programozói ismeretekhez elegendő a magyar nyelv ismerete.

2015. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. okt. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!