Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy-ket hete keztem el program...

Swagaster kérdése:

Egy-ket hete keztem el programozni, mar eleg jol haladok csak nem tudom milyen programokat elkeszitesevel probalkozzak. Nem tudtok tippeket adni? A valaszotoka elore is kosznom!

Figyelt kérdés
CodeBlocks, c++ nyelven keszitettem eddig.

2015. okt. 27. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


PPKE első éves programozás feladatai.

2015. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
aknakereső
2015. okt. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

C++ban írj egy sakk játékot. Ami csak annyit tud, hogy adott a pálya, bábuk és színei.

Nem kell tudnia semmit, csak felváltva lép az egyik majd a másik terminál inputról. Grafika nélkül. (vagyis printelhetsz terminálra is akár lépésenként, a bábukat betűkódokkal)


A2 A4 (gyalog van az A2-n, elmegy az A4-be)

B2 B5 (gyalog van az A2-n, de nem mehet el az A5-be ezért figyelmeztet és újat kér)


Persze minden helyes lépés után a másik oldalról kéri az adatot. Azaz maga a program nem rendelkezik intelligenciával, csak figyelmeztet, hogy sakk van-e vagy sakkba lépnél a királlyal.

2015. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!