Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » HTML és CSS használata,...

HTML és CSS használata, melyik webkiszolgálót válasszam?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Olyan kérdésem lenne, hogy elkezdtem a HTML és CSS tanulását, de kellene egy ingyenes kiszolgáló amin le tudom tesztelni, hogy pontosan mit csináltam, tehát beírom a kódokat elmentem és letudjam tesztelni, hogy jól működik-e minden.


Kezdő vagyok ebben a témában viszont nagyon ambíciózus, esetleg ha valaki tud ajánlani valami netes tanfolyamot,könyvet,segítséget azt is szívesen fogadom.


A válaszokat előre is köszönöm.



2015. nov. 2. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

csinálsz a gépeden egy mappát, beleteszed amit írtál. Majd átnevezed a megfelelőre:

.html

.css

Majd a .html-t kijelölöd, rácsapsz az enterre és voálá!

2015. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ehhez semmilyen kiszolgáló nem kell. A böngésző lokális HTML fájlokat is gond nélkül megjelenít.
2015. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van! Továbbá figyelj arra, hogy relatív hivatkozásokat használj, mert akkor éles környezetbe könnyen átmásolható lesz! (Amíg nincs url rewrite addig ez a legegyszerűbb... utána pedig 600+1 féle megoldás létezik, főleg ha képbe jön a szerver oldali programozás.)
2015. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. nov. 3. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!