Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tudom megoldani PHP-ban,...

Hogy tudom megoldani PHP-ban, hogy egy feltételhez kötve ugorjon egy másik oldalra?

Figyelt kérdés
Konkrétan: Van egy bejelentkezés. Ha a jelszó és felhasználónév megfelel minden általam támasztott feltételnek, akkor átugorjon egy másik oldalra. A feldolgozó oldal az az oldal lenne amelyről ugrani szeretnék. Vagyis a form action a bejelentkező oldalra mutat. Köszi a válaszokat !

2015. nov. 4. 06:04
 1/6 A kérdező kommentje:
És ha lehet akkor ne egy linket adjunk a felhasználónak a belépésre. Vagyis ha rendben van a bejelentkezés ne egy link jelenjen meg neki ,hogy ide kattintva beléphetsz az oldalra.
2015. nov. 4. 06:07
 2/6 anonim ***** válasza:

header("Location: /valami.php"); exit;

Meg mielott barmifele kimenetet generalna a file, fejlecet nem lehet modositani miutan elkezdodott a kiiras.

2015. nov. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha(szessön == mindenfeltételrendben)

akkor [link] (továbbítod az indexre)


ezt annak a fájlnak az elejére tedd, amelyiknek postolod a loginformot


fordítva is hasonlóan működik: ha azt szeretnéd ne tudjon hozzáférni egy adott tartalomhoz, akkor megvizsgálod hogy be van-e lépve, és HA NINCS, akkor átirányítod a belépésre

2015. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sőt, ha kicsit kifinomultabb dolgot szeretnél, akkor nem minden belépést az indexre dobsz. (nézz utána mi is az a HTTP_REFERER és ez miért lenne jó neked! ;) )
2015. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi szépen !!! igazán hasznos infók ! sokat segítettetek !
2015. nov. 4. 09:21
 6/6 A kérdező kommentje:
most próbáltam ki a tanácsod, és igen a header() függvényt kerestem! Köszönöm szépen !
2015. nov. 4. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!