Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan készítsek 2 AVI fájlból...

Hogyan készítsek 2 AVI fájlból egy AVI fájlt?

Figyelt kérdés
Az istenek a fejükre estek című filmet szedtem le és 2 aviban van meg és össze szeretném rakni őket.Milyen programmal lehetséges ez és hogyan?A windows movie makerrel próbáltam de 50%-nál megáll és növekszik a hátralevő idő.
2010. márc. 21. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
a NERO nevű íróprogramnak van egy ilyen alprogramra hogy Nero vision express ,ott az egyszerűbb vágásokat meg tudod csinálni , 2 fileból tudsz egyet csinálni!
2010. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is jól jönne egy ilyen
2010. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A nerosat én is próbáltam de valami 35 GB-os videó jött létre.Ez nehezen férne el egy DVD-n:D
2010. márc. 21. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Az Avidemux többek között erre is jó.

[link]

Meg kell nyitni az elsőt,aztán a File menüben Append és megnyitni a másodikat.Aztán Save>Save video.A mentés előtt be kell írni a nevet,ott a kiterjesztést is be kell./valami.avi/,vagy a kész fájlt így átnevezni.

2010. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ha dvdre írod ki,jobb,ha 2 darabban hagyod.Ha 1 gigánál nagyobb egy videó,lehet hogy nem kezeli a lejátszó,azért is vannak ezek 2 darabban.De ha írtál már ki nagyobbat és vitte,akkor hajrá. :)
2010. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
VirtualDub vagy NanDub [link]
2010. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
winavi 9.0
2010. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!