Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valakinek valami ötlete, hogy...

Valakinek valami ötlete, hogy mi ez?

Figyelt kérdés

Tumblr-en a saját posztjaim között egy csomóba került soronként ilyen, és hasonló:


<br data-reactid=".243.$<1416010646441=22154832879-2001349297@mail=1projektitan=1com>.2:0.0.0.0.0.0.$end:0:$75:0">


Lehetséges, hogy ez a megadott címre soronként elküldi amit írtam? Nem értek az ilyenekhez, de gondolom valamelyik böngészőm lett megfertőzve valami szarral, hogy figyelje, hogy mit írok. De igazából tényleg fogalmam sincs. Ha esetleg bekaptam valamilyen vírust, hogy tudok utána járni és eltüntetni manuálisan?


Amikkel netezni szoktam (ha esetleg számít):

Android kitkat-ről chrome

Linux mint-ről firefox és chromium

Win 8.1-ről firefox és epic browser



Ha valakinek van konkrét ötlete/tippe, nem baj, ha hosszú, bonyolult, vagy szakértelmet igénylő eljárás, csak érthetően írja, és akkor azt nagyon szépen megköszönöm. :)


Ha a fenti kód kevés, akkor jelezd és bemásolok egy csomót, de mind ehhez hasonló.



#szem #biztonság #észrevétel #illik #témakörbe #elsiklott #galaki #szurtam
2015. dec. 9. 18:52
 1/1 anonim válasza:
ne másolgas be a virusaid....ez nem jó 2 dolog vagy újra rakod a géped vagy megprobálod letörölni az összes böngészőt egy ehez alkalmas programmal és ujra tenni a böngészőt...de ha a gépbe ment a kémrobot/vírus akkor belement a rendszer inditoba és az egy újra telepítés :/
2015. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!