Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kezdjek el irni egy...

Hogyan kezdjek el irni egy olyan programot ami egy weboldalon egy szovegmezobe irt szoveget egy gomb megnyomasakor elmenti egy . Txt fileba?

Figyelt kérdés

talaltam valami hasznalhato alapot, facebookot vettem alapul mert az kozismert.

[link]



2015. dec. 27. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem, hogy mit akarsz elérni. Szeretnéd az oldaladon lévő textboxba beírt szöveget egy "submit" gomb megnyomására fájlba menteni a szerveren?


Amit találtál, az egyszerű bejelentkezésre, majd az oldalon talált képek gyűjtésére való.

2015. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt szeretnem igen, de amit talaltam gondoltam jo kiindulo pont lenne(?)
2015. dec. 27. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem. Csinálsz egy form-ot egy textarea input-tal, majd PHP-vel(vagy amilyen back-end nyelvet használsz) generálsz egy fájlt a kapott tartalommal.


Ehhez természetesen tisztában kell lenni a webes alkalmazások fejlesztésének az alapjaival, nem tudom, hogy mennyire vagy képben.

2015. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
es ha mar egy letezo(elozoleg megirt) oldalrol szeretnem az informaciot?
2015. dec. 27. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Más felhasználók inputját szeretnéd gyűjteni egy nem általad üzemeltetett oldalon?


Ehhez egyrész sokkal jobban tisztában kell lenned dolgokkal, másrészt elég nagy biztonsági résnek kell lennie hozzá az oldalon.

Arról nem is beszélve, hogy illegális.

2015. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
egy altalam, mar regebben megirt oldalrol van szo(localhost-on mukodik nem illegalis vagy stb...), egy amolyan listazasi dolog, a lenyeg az h azt akarom elerni, hogy minden egyes uj infot mentse el egy DB tablaba es ugyanakkor egy txt fileba is(csak mert nekem kell).
2015. dec. 27. 21:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor amilyen back-end nyelvet használtál hozzá(feltételezve, hogy nem csak egy statikus HTML oldalról van szó), azzal kell megoldanod.
2015. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Idokozben rajottem
2015. dec. 27. 22:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2015. dec. 27. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!