Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb játék motor program?

Figyelt kérdés
Keresek jó játék motort, amit könnyű kezelni mint a Lead Werks, csak az a gond hogy kicsit sokba kerül. Nem tud valaki hasonló ingyenes, vagy olcsó? Egy fps játékot készítenék egy remek történettel. A történet megvan, pár embernek el is meséltem és nagyon tetszett nekik.

2016. jan. 27. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2016. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezek nem jók, az a bajom velük hogy az Un Real enginehoz nem adhatsz saját modellt hozzám az Unitynek meg nem tetszik a graphic megjelenítője.
2016. jan. 27. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:

OGRE, GAGE, stb..

Rákeresel és kiad kb. 8-10 használhatót, az ingyenesekből.

2016. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Unreal Enginehez nem adhatsz hozzá saját modelt? Ezt alapból tudja.
2016. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szaftosnokedli válasza:
Olyan japán filmet keresek, h 4-en 2fiu 2lány elmennek asszem az egyik csávó házába bulizni, és az egyik lányt véletlenül megölik vagy mi, és az kísért. Beledobják egy tóba. Isznak drogozbak stb.
2016. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szaftosnokedli válasza:

olyan filmet keresek, ahova mennek ilyen erdő közepén van, és elakarnak menni de mindig ugyanahoz a házhoz térnek vissza, benéznek a szekrénybe és annyi konzerv kaja van ahányan vannak. és mindig mehgal valaki, és majd jönnek oda mások is, és sose jutnak ki a házbol. tudna segíteni valaki?

bocsi h ide írok még újj vagyok és nem nagyon tudom kezelni

2016. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az baj, kedves nokedli, hogy te is eltévedtél, mint azok abban a filmben.
2016. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 szaftosnokedli válasza:
kedves robin, szépen kérdéztem, és mint mondtam, újj vagyok az oldalon, nem mindenhez értek itt.
2016. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell itt "mindenhez" érteni. Elég ha kitapogatod a bal felső sarokban lévő, "Új kérdés" feliratú gombot, aztán ráklikkelsz ..
2016. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szaftosnokedli válasza:
már próbáltam de nem sikerült
2016. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!