Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Számítógépes játékokhoz...

Számítógépes játékokhoz hacket írni melyik programmal a legajánlottabb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vegyük például a cod mw3mat. Ha oda szeretnék írni egy hacket melyik programkészítő lenne a legjobb? pl.: egy sima wallhack. Nem a csalás érdekel engem hanem inkább a program algorutmusa. Kíváncsi lennék hogyan néz ki egy ilyen program "belülről"

2016. febr. 5. 20:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
nem elég hacket írni mert ki kell játszani még az anti cheat programot ami a szervereken van . tehát szerintem felejtsd el ezt piskóta vagy ide te !
2016. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
hát azt gondoltam. nem azért kérdezem hogy most hipp hopp összedobjak egyet. csak az algoritmusra vagy magára a programra lennék kíváncsi...
2016. febr. 5. 20:57
 3/31 anonim ***** válasza:
Valamilyen C/C++ IDE-val. Persze tudnod kell hozzá programozni, először azt kell megtanuld mielőtt hackokkal kezdesz foglalkozni.
2016. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Sok munka egy ilyen, még hozzáértőnek is.

Tisztában kell lenni a játékprogram szerkezeti felépítésével. Erre utaló infó-t a program file-jai szolgáltatnak, ha nincs jobb.

Végig kell adott játékszakaszt debugolni, megtudni hol, milyen rutinokat hív meg a program, milyen változókkal dolgozik, stb., stb..

2016. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
na ilyen válaszokra számítottam köszi :) jelenleg C# programnyelv tudásom van.
2016. febr. 5. 21:05
 6/31 anonim ***** válasza:
Ja meg úgy működnek, hogy megnyitják a játék memóriáját és abban átírják/hozzáírnak programkódot (pl. hogy a falakat átlátszónak rajzolja, ezt mondjuk gyakran szerkesztett grafikus directx dll-el oldják meg, vagy hogy a csalásellenőrző ne vegye észre hogy át van írva a kód), értékeket (pl. pénz, élet), stb.
2016. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
2016. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ja meg IDA Pro hasznos cucc a játék visszafejtéséhez (persze nem magyar), fizetős, de megvan ingyen is ha beírod google hogy ida pro 6.8 full leak. Persze ehhez még több tudás kell...
2016. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
gondolom van olyan nehéz megírni ment egy alapabb játékot. de gondoltam ha legalább ezeknek a megvalósítását keresem valamilyen szinten el lehet tanulni.
2016. febr. 5. 21:14
 10/31 anonim ***** válasza:

Ezzel ismerkedj:


Nu-MEGA SoftICE


[link]


Itt egy kép rőla, meló közben:


[link]

2016. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!