Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ gyakorlása képp tudnátok...

C++ gyakorlása képp tudnátok adni feladatokat?

Figyelt kérdés
C++ (konzol alkalmazás) programozást szeretném gyakorolni. Tudnátok adni feladatokat?

2016. febr. 20. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

- másodfokú egyenlet megoldó

- számkitaláló

- számológép

- mértékegység átváltó, menüvel

- névjegykártya tároló: név+telefonszám struktúrákat tárol, első verzió csak memóriában, második meg fájlban; van benne kereső, listázó rendezéssel, stb.

2016. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Csinálj egy "Legyen Ön is Milliomos" játékot.
2016. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 SimkoL ***** válasza:

[link] Ezek mind innen származnak

[link]

ezek pedig egy picit 'érdekesebbek'.

2016. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Generàlj véletlenszerűen szàmokat tàrold őket egy tömbbe és a véletlenszerűen generàlt szàmok szàmàt is véletlenszerűen generàld max 50 darabig.


A generàlt szàmokról döntsd el hogy hàny szàmból àllnak. Az eredményt irasd ki egy txt dokumentumba.

Legyen benne hogy hàny szàm generàlt és utànuk a generàlt szàmok és hogy hàny szàmból àllnak. Pl

3 darab szàm.

34509: 5 darab

201: 3 darab

908010: 6 darab.

Vége.


Végezetül a program kérdezzen rà,hogy újból kezdjük e ezt az egészet. Ha igen akkor amikor be kell írni megint az eredményeket egy txt be akkor a meglévőt bővítsd tovàbb.


Jó kis kezdőknek szóló feladat sztem.

Csinàld meg. Töltsd fel a pastebinre hogy megnézhessem.

2016. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még annyit hozzàtennék hogy annak megàllapítàsàra,hogy egy szàm hàny szàmból àll nem hasznàlhatod azt higy stringé alakítod és lekéred a hosszàt? Mindenképp sajàt log10 függvényt kell írnod erre a részre. A beépítettet nem hasznàlhatod.
2016. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Jó kis kezdőknek szóló feladat sztem."

Szerintem inkább olyan "semmi értelme nincs" feladat.

2016. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Regisztrálj a hackerrank.comon, ott van sok. (gmail fiók is jó oda)
2016. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Készíts egy olyan függvénykönyvtárat, ami tetszőleges számítási pontossággal képes műveleteket végezni akármilyen nagy számmal.
2016. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nehogy valami olyan feladatot adjatok szegény kérdezőnek, amit még élvezne is csinálni és motiválná...
2016. febr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

másodfokú egyenlet megoldó

számkitaláló

számológép

mértékegység átváltó, menüvel

névjegykártya tároló: név+telefonszám struktúrákat tárol, első verzió csak memóriában, második meg fájlban; van benne kereső, listázó rendezéssel, stb.

-Az elso harmat mar megcsinaltam regebben a 4.diket meg nem ott a menu kicsit megfogna a 4-esben pedig a rendezes.Megcsinalom!.-

Csinálj egy "Legyen Ön is Milliomos" játékot.

-Hmm ezen rajta vagyok bar nem konnyu.-

Generàlj véletlenszerűen szàmokat tàrold őket egy tömbbe és a véletlenszerűen generàlt szàmok szàmàt is véletlenszerűen generàld max 50 darabig.


A generàlt szàmokról döntsd el hogy hàny szàmból àllnak. Az eredményt irasd ki egy txt dokumentumba.

Legyen benne hogy hàny szàm generàlt és utànuk a generàlt szàmok és hogy hàny szàmból àllnak. Pl

3 darab szàm.

34509: 5 darab

201: 3 darab

908010: 6 darab.

Vége.


Végezetül a program kérdezzen rà,hogy újból kezdjük e ezt az egészet. Ha igen akkor amikor be kell írni megint az eredményeket egy txt be akkor a meglévőt bővítsd tovàbb.

-Ez egy kicsit megfog de egy kis kutatassal szerintem megtudnam oldani szoval megcsinalom-


Készíts egy olyan függvénykönyvtárat, ami tetszőleges számítási pontossággal képes műveleteket végezni akármilyen nagy számmal.

-Ez erdekesnek hangzik csak sajnos nem tudom hogyan fogjak neki.Valaki esetleg tudna segiteni pontokba foglalni hogyan is zajlik ez?-

2016. febr. 20. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!