Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Dinamikus vectorba beolvasás...

Dinamikus vectorba beolvasás fileból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

AZ lenne a kérdésem, hogy C++-ban #include<vector> segítségével hogy lehet beolvasni egy txt file adatait, ha van egy structom struck adatok { int egy;ketto };

Nemtudom, hogy hány elem van a fileban. mit kell írnom a ciklusba? a körítés megvan csak az(ok) a sor(ok)kell/kellenének, amivel megtörténik a beolvasás.

Köszi!


2016. febr. 22. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Google <- "C++ read until end of file"
2016. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen rengeteget segítettél szerinted ha ott megtaláltam volna kiírtam volna a kérdést ide? ha nem tudsz normális választ adni görgess tovább és kímélj a f**ságaidtól
2016. febr. 22. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek programozni.
2016. febr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem
2016. febr. 23. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha a korites megvan, akkor a kovetkezo sorokra van szukseged:


adatok s;

f >> s.egy;

f >> s.ketto;

v.push_back(s);


Ahelyett hogy arrogansan mocskolodnal azon hogy senki nem oldja meg a feladatod, bemasolhatnad hogy meddig jutottal, mivel probalkoztal, mikre kerestel ra.

2016. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Normálisan tettem fel a kérdést, de szerintem az nem válasz, hogy menjek fel a google-ra. Nem egy konkrét programot kértem, hanem egy sort amit nem értettem, nem magyaráztak el.Na most ha nem kapok normális választ, akkor milyen kommentet kéne írnom szerinted?
2016. febr. 23. 19:01
 7/10 SimkoL ***** válasza:

Tudod kedves Kérdező nem sok ember van itt aki kisujjból kiráz mindent. De !! sok ember van itt aki el tudja neked mondani hogyan, mit keress.

Nem kell angolból zseninek lenni csak írd egymás után a szavakat: 'C++ read until end of file struct vector' csupán 388 ezer találta volt rá.

Ha nem ilyen módon válaszoltál volna valószínű tőlem is kaptál volna rá választ és még nagyon sok embertől. Magadat leminősítetted, ezzel el is vágtad a normális válaszok 'fonalát'.

2016. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi, sikerült a beolvasás. Nem lett volna egyszerűbb egyből ezzel kezdeni?

Utolsó!

Mégegyszer mondom, nem a feladat megoldását kértem, supán segítséget, ha nem kapok normális választ, ugyanis szerintem az, hogy menjek fel a google-ra és nézzem meg, nem a leghasznosabb válasz. Sőt... Te sem örülnél annak, ha segítséget kérnél és azt kapnád válasznak, hogy keresgélj a neten, majd megtalálod.

2016. febr. 24. 07:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz már b#zdmeg...
2016. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok :)
2016. febr. 25. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!