Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Vb. net anti cheat?

Zsolt0005 kérdése:

Vb. net anti cheat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a programomhoz csinaltam iylen anticheat et de ez csak a pitiket tartja fel :/ Igy van a kód:


Dim p() As Process

p = Process.GetProcessesByName("cheatengine-x86_64")

If p.Count > 0 Then

anticheat.Stop()

Dim csal As Integer = MessageBox.Show("Egy csaló program van megnyitva a játék melett! Zárja be a programot és próbálja újra a játékot!", "Csalással gyanusítva", MessageBoxButtons.RetryCancel)

If csal = DialogResult.Retry Then

anticheat.Start()

Else

End

End If

Else

End If


De ha at nevezem a cheat engine-t akkor a process neve is mas vagyis nem kapja el :/ Hogyan lehet hatasosabb anti cheat et kesziteni ?


2016. febr. 24. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Szar az elképzelés. Ezt úgy szokták megcsinálni, hogy állandóan validálnak. Magyarul fogalmazva ez azt jelenti, hogy állandóan vizsgálják, hogy a program szabályos állapotban van-e. Például egy adott változónak lehet-e ilyen értéke ebben a programállapotban, illetve növekedhet/csökkenhet-e ilyen mértékben. Például elég gyanús, hogy ha az életed 30, akkor hirtelen felugrik 100-ra, holott fel sem vettél olyan "heal pack"-et, ami ezt eredményezné. És itt jön az anti-cheat, hogy ezt meggátolja és visszaállítsa az eredeti programállapotot.
2016. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De pl. a cheat engine gyorsitani is tud vagyis ha nem is valtoztat semmit gyorsit a programon és hackel is, pl. a mester mc nel lattam most (tesom jatszik vele) ott ha megvan nyitva a cheat engine rokton bezarja magat nekem mekem pl. a fraps ra is azt irta h hack es bezarta. Ilyen valamire gondolok én
2016. febr. 24. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
A játékoknak van egy saját játékidejük, amiről tudjuk, hogy milyen arányban áll az emberi idővel. Amint változik az arány, befejezed a játékot.
2016. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
értem köszi :)
2016. febr. 24. 22:36
 5/10 anonim ***** válasza:

De a nagy hackerok visszafejthetik az àllomànyokat ès àt írhatnak benne programrèszeket. Ezèrt nem àrt ha bizonyos programrèszek a szerveren futnak. Vagy lehetne olyat csinàlni,hogy generàlsz hasht abból a függvènyből amit volna èrtelme àt írni. Annyi hasth ahàny fèlekèppen lefuthat a függvèny majd ebből generàlsz egy darabot.

Ès ellenőrzöd a szerveren tàroltal ha egyezzik akkor nem törtènhetett àtíràs.

2016. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
neten lessz tarolva minden adat csak hogy valami timer ben ne tudjon atirni semmit erted ?
2016. febr. 25. 17:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolj egy híres játékra. Keres rá milyen hackek vannak hozzá. Ezután rájössz, hogy csak olyan dolgok ellen tudsz védekezni amit szerver oldalon tárolsz teljes egészében.
2016. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szervert ugy erted mysql ? MErt ott van majd minden, vagy hogy erted ?
2016. febr. 26. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Vegyük példának valamelyik online lövöldét (cod, cs, bf stb.). Itt a te számítógépeden lévő kliens program (maga a játék) csak megjeleníti neked az életed, töltények számát, amit a szervertől kap. Ezáltal hiába módosítanád kliens oldalon valamelyiket, csak te látnád annyinak, valamint a következő sérülés/lövésnél újra megkapnád a valós adatokat a szervertől és azt jelenítené meg a kliensed.


De mivel a kliensed felelős a többi játékos megjelenítéséért is ezért azok pontos koordinátáit is meg kell kapd, illetve az is, hogy épp guggol, ugrik, úszik, merre néz, milyen fegyvere van, van-e pajzsa stb. Mivel ezt mind tárolja a kliensed a memóriájában könnyedén kiolvashatja egy másik program, és ezt az információt a felhasználó tudtára hozva előnyben részesíti a többivel szemben. Kb 100 sor írni egy primitív aimbotot / radar hacket.

2016. febr. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de ez nekem is igy van a game ben. Meghackelem pl. a penzem. Látom hogy anyi amit hackeltem. Kilepek es vissza es anyi mint a hack előtt
2016. febr. 27. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!