Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet, hogy miden semmi...

Hogy lehet, hogy miden semmi hiba üzenet és az oldal még sem töltődik be?

Figyelt kérdés

Egy plural-sight -os kurzus. Spring-JPA-Hibernate példaprogramáról van szó. Vagyis csak letöltöttem, updateltem a mavennel elinditottam a tomcatet de semmi.

( IDE spring STS).

Fura, hogy legelőször megy, de a haladóbb részek után mar nem megy. 404 error a browserben de consolban semmi hiba.


2016. márc. 1. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor a logban lesz hibaüzenet.


(Távgyógyítani nem egyszerű dolog konkrétumok nélkül, csak mondom.)

2016. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Amúgy ha a Tomcat dobja a 404-et, akkor egész egyszerűen nem azon az URL-en próbálod megnyitni az appot, ahol elérhető valójában.

2016. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

végre valami :


HTTP Status 500 - Servlet.init() for servlet fitTrackerServlet threw exception ???

2016. márc. 1. 14:09
 4/4 A kérdező kommentje:

javax.servlet.ServletException: Servlet.init() for servlet fitTrackerServlet threw exception

org.apache.catalina.authenticator.AuthenticatorBase.invoke(AuthenticatorBase.java:503)

org.apache.catalina.valves.ErrorReportValve.invoke(ErrorReportValve.java:103)

org.apache.catalina.valves.AccessLogValve.invoke(AccessLogValve.java:950)

org.apache.catalina.connector.CoyoteAdapter.service(CoyoteAdapter.java:421)

org.apache.coyote.http11.AbstractHttp11Processor.process(AbstractHttp11Processor.java:1070)

org.apache.coyote.AbstractProtocol$AbstractConnectionHandler.process(AbstractProtocol.java:611)

org.apache.tomcat.util.net.JIoEndpoint$SocketProcessor.run(JIoEndpoint.java:316)

java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(Unknown Source)

java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(Unknown Source)

org.apache.tomcat.util.threads.TaskThread$WrappingRunnable.run(TaskThread.java:61)

java.lang.Thread.run(Unknown Source)

2016. márc. 1. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!