Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan használd a Google-t...

Hogyan használd a Google-t videósorozatnak mennyi értelme lenne?

Figyelt kérdés

Mivel én magam sem tudom használni rendesen szóval ebben a tekintetben az lenne az értelme, hogy én is megtanulom (mivel silány munkát nem akarok kiadni).

De lenne aki megnézné? :D



2016. márc. 5. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a googlet mindenki tudja hasznalni tobbe kevesbe meg anyam is
2016. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Valaki biztos, de úgy hogy nem ismered a "rejtett" funkcióit, nem igazán lenne sok értelme.


Pl mi van akkor ha idéző jellel használod a keresést. Mi van akkor ha + jelet használsz stb.


Továbbá akkor ki kell térned az egyéb funkciókra mint pl képkeresés (képpel), google+, naptár stb

2016. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es, ilyenekre gondoltam én is
2016. márc. 5. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem miért mindig olyan akarja tanítani, aki nem tudja?

Amúgy meg a videósorozat kicsit erősen hangzik, le van írva elég sok helyen (a google-n) is, hogy kell használni, 1-2 perc alatt átfuható.

2016. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semennyi. Amelyik népcsoportosulásnak te szánnád, az sosem fog keresni a Google-lel, mert inkább feltesz itt egy kérdést, hátha megcsinálja helyette valaki. Akiben meg van egy halvány motiváció is, hogy önállóan oldja meg, az meg megtanulja magától.
2016. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a "baj", hogy a Google-t használni könnyű, maximum van pár "trükk" amit még ha ismer az ember jobban tud szűrni, DE alapvetően KERESNI nem tudnak az emberek.

A többségnek az esik nehezére, hogy megfelelő keresőszavakat találjanak, majd a megjelent találati listát átfutva megtalálják a releváns találatokat.


Ezt viszont csak úgy nem könnyű tanítani.

Bemutathatod a trükköket, de arról van ezer videó és leírás már most is, de attól még aki hülye, ugyan úgy nem fog megtalálni semmit.

2016. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!