Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Jól értem hogy windows xp-n...

Jól értem hogy windows xp-n nem lehet szervert futtatni cod2-höz?

Figyelt kérdés
Csak mindenhol azt írják hogy: Szerezz egy szervergépet... NEM akarok! Én a saját gépemen akarok szervert futtani sp2 es xp-n! Lehetséges? Ugy hogy van egy webtárhelyem (ATW) És onnan szedje a mapokat le...
2010. ápr. 2. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ. Rendes komoly szervert akarsz vagy csak valami házi-t amin játszhatsz a haverokkal?
2010. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a géped teljesítménye is legalább olyan fontos mint a rendszer, egy szervernek pl elég nagy Ram és Processzor igénye van...
2010. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Senki nem tiltja meg hogy Win XP-n COD2 szervert futtass viszont jó esélyekkel indulsz hogy egy cracker áldozatává válj...
2010. ápr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz! Csak mindenhol a windows server-t illetve az ubuntut írják... De azt meg lehet még csinálni hogy webtárhelyről letöltse a mapokat???(ATW) És valamér csak spec be lehet felmenni. :S Mér van ez?
2010. ápr. 3. 09:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagyis na! Csak spect lehet csapatválasztásnál választani... Miért?
2010. ápr. 3. 09:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Olcsóbban is meg kevesebb fáradozással úsznád meg ha hostingos szerver lenne. Ha annyira szeretnél szervert akkor ki tudod fizetni azt az 1500HUF-t havonta. (12 slot)
2010. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hali!


Csak egy tipp. A server.cfg-ben nézz körbe.

Van egy olyan beállítás, hogy:

set g_forceteamspectate "1"

Írd át 0-ra, talán összejön.

De itt egy program, ami megkönnyti a beálltásokat:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. ápr. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Plusz itt egy magyar leírás a confighoz:

[link]

(Az url hosszú volt, azért rövidítettem)

2010. ápr. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!