Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szakmában dolgozók! Mennyire...

Szakmában dolgozók! Mennyire viszitek haza a munkátok?

Figyelt kérdés

Most konkrétan nem arra gondolok, hogy mennyit kódoltok otthon, hanem a környezetet mennyire érinti a ti munkátok. Családotok tud róla, hogy milyen projekteken dolgoztok? Esetleg beavatjátok őket abba, hogy éppen miket készítettetek mostanában? Ha igen, mennyire érdekli ez őket?


Hasonlókra vagyok kíváncsi.


2016. ápr. 2. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán, többnyire van ami szakmai titok és meg sem teheted, hogy elárulod.

Érdekelni meg nem nagyon érdekli őket, csinálom, néha mesélek, hogy mi történt és ennyi.

2016. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
munkátoKAT.
2016. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm igen, amikor weblapon dolgoztma anyámék néha ránéztek, hogy jópofa meg minden, de a részletek nem igazán érdekli őket, mert úgyis csak unalmas izéket magyarázok :D
2016. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha elkészül 1-1 projekt és ha úgy gondolom, hogy az a témakör őket is érdekelheti, akkor meg szoktam mutatni, hogy nézd, ezt csináltuk, meg milyen frankó dolgokat tud stb. De általában nem, részleteket meg abszolút nem, mert tudom, hogy őket a programozás annyira nem érdekli :D

Max még annyit szoktam néha, hogy most "egy fontosabb projekten dolgozom" vagy, hogy "egy régebbi projekten".

2016. ápr. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor jön a Release Week, akkor sűrűn fordul elő, hogy komplett éjszakákat kell a cégben töltenem az Integration Test miatt, már csak azért is, mert Japánnal van egy kis időeltolódás. A nejem már hozzászokott ehhez, hogy félévente nem lát kb egy hetet, de ugyanúgy beszélek vele telefonon esténkként, amikor van egy kis szusszanásnyi breakem.
2016. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Független fejlesztőként dolgozok, szóval mondhatjuk, hogy eléggé, nehéz lenne titkolózni miután elég ránézni a monitoromra. De amúgy igyekszek nem fárasztani ezzel senkit, néha-néha előfordul, de hát istenem, ha én meg tudom hallgatni a "barátnőmre rámozdult egy pasi" sztorit, akkor az asszony is kibírja ha felháborodok amikor sok óra debugolás után kiderül, hogy a libben egy vicceskedvű programozó 0 helyett 1 es indexet használt - vagy ha egy zseniális megoldás után érzem, hogy az én pcsöm a legnagyobb a világon.
2016. ápr. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!