Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Magyarországon napiszinten...

Magyarországon napiszinten meglehet informatika valamely területével keresni 50ezret?

Figyelt kérdés
fejlesztő,IT biztonság...stb
2016. ápr. 4. 09:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#7: Nem tudom, neked hogy jött ki ebből 180, de amit én tudok mondani, az az, hogy én meg alig ismerek olyat, aki nettó 300 fölött keresne, Budapesten.


A másik topikba ejtettem be egy hozzászólást, ahol a kolléga arról siránkozik, hogy nettó 170-et akar és nincs aki megadja neki, pedig diplomás.


Eleve a fejlesztői fizetések nem transzparensek, mindenki azt mond, amit akar. Esetleg az életkörülményeiből lehet következtetni egyesek jövedelmére, de még ez sem fix kapaszkodó, mert én ismerek olyan embert, aki oktat és emellett dolgozik, fejleszt, mégsem él valami nagylábon.


Lehet azt mondani hogy ennyi, meg annyi, de ha egy cég nem tud, vagy nem akar br. fél millákat áldozni rád, akkor te nem fogsz keresni 300 felett és az ilyen cégek vannak erős túlsúlyban. Br. 5 kiló az évi hat millába fáj egy cégnek. Ezt a pénzt meg is kell termelni, hogy ki lehessen fizetni, ami azért nem mindenkinek sikerül. Egy multi bekeresi ezt bárhonnan, iszonyat haszonrátával dolgozik, elfér néhány potyautas a hajóján, de egy néhány fős kis cég nincs honnan előteremtse ezt a pénzt.

És akkor még nem szóltam a közalkalmazotti szféráról, ahol nem a nettó 300+ de a 200+ is az álom kategóriája, itt, Budapesten.

2016. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tanuld meg a B módszert, és bizonyítsd be, hogy hibátlanok azok a programok, amiket írsz. Szerencsére van ehhez egy eszköz, de neked matematikusnak kell lenned ahhoz, hogy meg tudj birkózni a feladattal.

Egy másik lehetőség: Valami olyan feladatot vállalsz be, amit senki sem akar megcsinálni. Nem biztos, hogy te élvezni fogod.

Vagy: Legyél te az ász Haskellben, vagy egy másik, kevéssé ismert nyelvben. Ha lesz munkád, akkor nagyot szakíthatsz, de ez egyáltalán nem biztos.

2016. ápr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Jó úton vagy ahhoz hogy bűnöző légy. Ennyi pénzt leginkább lopással lehet keresni. Informatikáról szólva pedig hogy stílszerű legyek: adatlopással. Ezt többnyire megfizetik. A mai informatika csúcsa is ez. Hogy közben a lelked elveszíted? Gondolom ez nem zseníroz. Bocsánat, ha nem kívánok sok sikert. Remélem egyszer azért még rájössz, az a legjobb munka, ami elégedettséggel tölti el az embert, hogy valami hasznosat tett és mellette nyugodtan alussza álmát.
2016. ápr. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!