Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet több ablakot...

Hogyan lehet több ablakot megnyitni ciklusban? Javával?

Figyelt kérdés
Netbeans 8.1-et használom. Még kezdő vagyok, de szeretnék tanulni és kikísérletezgetni a netbeansben. Már tudom, hogyan kell egy ablakot csinálni, de hogyan kell többet csinálni egy programban? Hogyan lehetne megoldani ciklusban? Mindig valami hibát ír ki nem tudom mit csináljak.

2016. máj. 1. 01:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mivel kezdő vagyok elnézést, ha néha hülyeséget írok.
2016. máj. 1. 01:08
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez a JFrame
2016. máj. 1. 02:31
 3/15 anonim ***** válasza:

for (int i = 0; i < 20 ; i++)

{

JFrame frame = new JFrame(Integer.toString(i));

frame.setSize(new Dimension(800-i*30, 800-i*30));

frame.setVisible(true);

}


Ilyenre gondoltál?

Amúgy ha megosztanád velünk azt is, hogy mi az a hiba, akkor lehet, többet tudnánk segíteni.

2016. máj. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Pont úgy ahogy egyet, csak a ciklusmagon belül.

Az már persze más kérdés, hogy mi értelme van annyi ablakot megnyitni, hogy ciklus kelljen hozzá.

2016. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

> valami hibát ír ki nem tudom mit csináljak


Olvasd el, értelmezd, és ennek alapján javítsd a kódot. Ha nem megy az értelmezés, segítünk, de ehhez be kéne másolnod.

2016. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké nemsokára leírom a hibát, cska most nem érek rá teljesen. De amugy cska szórakozásból érdekelne probálgatni. :) És köszönöm kiprobálom nemsokára
2016. máj. 1. 16:06
 7/15 A kérdező kommentje:
LMeg ezt is java applicationba kell megcsinálni? Mert egy ablak és gomb müködik ezem. Vagy Javaapplicationban miket kell megcsinálni milyen programokat kell evvel megcsinálni?
2016. máj. 1. 16:24
 8/15 A kérdező kommentje:
Oké már müködik köszönöm a segítséget
2016. máj. 1. 18:08
 9/15 A kérdező kommentje:
Itt van valaki aki privátban válaszolna pár kérdésemre?
2016. máj. 1. 19:09
 10/15 A kérdező kommentje:
javafxswingapplication1
2016. máj. 11. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!