Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem tudok értéket...

Lewike kérdése:

Miért nem tudok értéket hozzáadni egy tömbhöz?

Figyelt kérdés

Az elején deklaráltam egy result[] tömböt. Ha rögtön utána írok bele, akkor megy minden rendesen.


Viszont ha később szeretnék beleírni, ahol ugyebár kellene, kiíratásnál -858993460at ír bele a tömbbe, függetlenül attól, hogy én mennyit szeretnék ..


Itt a source is: [link]


A 24-25 sorban adok először értéket, azt szépen ki is írja.

A 83-84 sorban szeretnék újra hozzáadni, viszont ott már a kiíratásnál a fentebb említett értéket írja ki ..


Mit csinálok rosszul? o.O



2016. máj. 6. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy darab egyenlőségjelet rakj, ne kettőt.
2016. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy első mondta, a 83. sorban értékadás helyett egyenlőségvizsgálatot végzel, így a result tömböd 2-es indexű elemének nincs érték adva, hát azt fogod kiírni, ami épp benne van (memóriaszemetet)
2016. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Borzasztó rossz ez a kód.

Tele van magic numberekkel, össze vissza túlindexelsz, semmitmondó nevű változók.

Kuka az egész és kezd előről!

2016. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Finoman fogalmaztam, elképesztően undorító ez a kód.

if (true) break;

???

Most hagyd abba végleg ezt az egészet.

2016. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Talán nem ártana elolvasni amit a fordító kiköp magából...


Plusz nagyon remélem, hogy valami C-s kódot fejlesztessz tovább, mert különben C és a C++ stílusait vegyíteni hányásnak szokták hívni, nem programozásnak.

2016. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Közben sikerült kijavítani.

Tudom, hogy sok olyan változó s van, amit nem használók, de ez még csak vázlat szerűség.


#5 Mit értesz a C és C++ "vegyítésén"? (Nem sokat tanultam programozást, mindössze 1félévet. A többi dolgot meg összeszedtem különböző tantárgyakból, amelyek programozáson alapultak)

2016. máj. 8. 10:11
 7/9 anonim ***** válasza:

A FILE *myFile, illetve az fscanf C-s örökség, C++-ban csak akkor használjuk, ha nagyon muszáj.


Helyette van fstream, illetve a >> operátor, getline, satöbbi, attól függően neked épp mi kell.

2016. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#5. Figyelembe veszem, köszönöm :)
2016. máj. 8. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:

# 8/8 Időpont ma 15:15


Nincs mit. Nem lecseszésnek szántam, csak az nem hibázik, aki nem próbálkozik. :-)

2016. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!