Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 17 éves diákként van esélyem...

17 éves diákként van esélyem Java programozói diákmunkát találni a nyárra?

Figyelt kérdés

Kell a pénz. A meki és a tescós cipelkedés nincs az ínyemre, mert válogatós és finnyás vagyok, viszonylag jól megy azonban a Java. Gimnáziumos programozási szintet túlléptem, magamat oktatom online. Tisztában vagyok az objektumorientált nyelv fogalmával (osztály, interfész, hasonlók teljesen megvannak), és jónéhány algoritmust is tudok, szükség esetén pedig más nyelvet is meg tudnék tanulni viszonylag gyorsan, azonban érthetően a Java-t részesítem előnyben.


A hangsúly a jelenlegi tudásomon és nem a diákmunkán van, mert szükség esetén (értsd: nem túl bonyolult a feladat, azonban csak 18 felett van az állás) az ismerőseim el tudják intézni, hogy rajtuk keresztül vegyem fel a munkát (ezt legálisan).


2016. máj. 14. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelentkezel, megírod a szakmai tesztet, aztán meglátod.
2016. máj. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cégek átlag hosszútávra keresnek, a tudásod pedig nem tudom mire elég. Ha van munka akkor meg csináld :)
2016. máj. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!